Sérum na obočí Nanobrow – nejkratší cesta ke kráse

Úzké jako ve dvacátých letech, či expresivní, jako u Marylin Monroe? Ať už vypadá naše obočí jakkoliv, měli bychom se o něj efektivně starat. Kvalitní sérum na obočí, jakým je například Nanobrow, zabrání jeho vypadávání a dále jej zahustí, posílí a zkrášlí. Podívejte se, jak to funguje v praxi!

Jakmile se do módy dostalo plné a přírodní obočí, na trhu se začaly objevovat séra a kondicionéry na obočí. Hned vedle tužek na obočí, gelů a pomád. Jaké sérum si ale vybrat? Názory ukazují na Nanobrow.

Ingredience pro každý chloupek!

Tento malý produkt v sobe skrývá efektivní směs živin a minerálů, která stimuluje růst a obnovu obočí. Po 2-3 týdnech bude obočí silnější, hustší, tmavší a plnější. Důležité je zmínit, že je produkt zcela přírodní a neobsahuje tak žádné potenciálně škodlivé parabeny, aromatické látky, barviva, atd. Také neobsahuje živočišné látky. Tímto si získává velké plus.

Jak přesně Nanobrow funguje?

Účinek Nanobrow lze rozdělit na dvě fáze. Během prvních dnů léčebné kúry se neobjevují výsledky okamžitě, jelikož produkt teprve začíná působit a dodává kořínkům optimální úroveň živin a hydratace. Čím poškozenější obočí je, tím déle trvá jeho obnova. Viditelné změny se objevují po 1-2 týdnu léčby. Přesně v tuhle dobu Nanobrow začne aktivně podporovat růst nového obočí, které bude silnější, tmavší a hustší. Obočí získá krásu, zdraví a úžasný tvar.

Dokáže Nanobrow ztmavit obočí?

Většina produktů na obočí obsahuje barvy, které obočí opticky ztmaví a dodají mu objem. Nanobrow je odlišný. Neobsahuje pigmenty, ale pouze přírodní složky, které navodí ztmavení obočí. Pokožka produkuje více melaninu, což je přirozený pigment kůže a vlasů. Obočí tak bude tmavší každým dnem!

Je to snazší než aplikovat řasenku!

V případě tohoto kondicionéru bychom se neměli strachovat ohledně metody použití. Není to nic těžkého. Díky příjemnému a šikovnému aplikátoru není aplikaci nijak komplikovaná a zabere něco přes minutu. Produkt je bezbarvý, rychle se absorbuje a díky své tekuté receptuře se s ním i dobře manipuluje. Před aplikací se odličte a vyčistěte si oblast obočí a okolo něj. Doporučujeme produkt aplikovat před spaním, pro optimální míru absorpce produktu

Kolik Nanobrow stojí?

Pro mnoho lidí je toto tím nejdůležitějším faktorem výběru nového kondicionéru. Někomu může Nanobrow přijít jako drahý produkt. Důležité je ale uvědomit si, že vám vydrží 4-6 měsíců užívání. Většina žen tak nákupem Nanobrow zkrátka jen investuje do své krásy. Cena je podle nás naprosto adekvátní výsledkům a výdrži produktu. Vaše obočí bude krásné, plné a expresivní. Pro více informací ohledně ceny a dodávky zboží navštivte oficiální stránky výrobce www.nanobrow.cz.

20 komentářů “Sérum na obočí Nanobrow – nejkratší cesta ke kráse”

 1. Barbora

  O hustém a krásném obočí se mi zdá skoro každou noc <3

  Odpovědět
 2. Iza

  Díky séru mám teď hustší a krásněší obočí, takže jej fakt doporučuju.)

  Odpovědět
 3. Lidus

  Opravdu jsem se zamilovala. Sérum mi přišlo jako dárek od manži a od té doby jsem do něj zamilovaná. Konečně můžu mít husté a tmavé obočí. Ani přitom nevadí, když čas od času vynechám make-up, jelikož mé obočí samo od sebe vypadá skvěle. Fakt sérum doporučuju. 10/10!

  Odpovědět
 4. noName

  Dostala jsem se k výčtu ingrediencí a už vím, že si jej koupím, ani nemusím číst dál. Pro mě je nesmírně důležité vědět, že daný produkt obsahuje jen ty nejlepší ingredience, což tento splňuje.

  Odpovědět
 5. Výsledky aplikace Nanobrow jsou viditelné již po jednom týdnu, hlavně v přépadě, že máte od přírody slabé obočí. Po týdnu bylo jasně vidět, že jsou jednotlivé chloupky silnější, že mi obočí přestalo vypadávat a že je obočí krásně definované. Pořád čekám na další výsledky, jelikož je teď teprve 10. den mého snažení.

  Odpovědět
 6. Janca333

  Vždy jsem se měla na pozoru před “zázračnými” kosmetickými prostředky. Tedy do doby, než jsem narazila na Nanobrow 🙂 je to skvělé a efektivní sérum! První účinky u mě byly viditelné již za dva měsíce! Obočí bylo hustší a tmavší 🙂

  Odpovědět
 7. Jana

  Super účinky, rozhodně tohle sérum doporučuju a mohu potvrdit, že je všechno v tomto článku pravda. Je super, že o séru někdo takhle hezky napsal. Používám Nanobrow již nějakou dobu a jsem naprosto spokojena.

  Odpovědět
 8. Karolína

  Zajímavý produkt, ale cena je dost vysoká

  Odpovědět
 9. ada_23

  Hele za ty ingredience a za ten účinek je cena podle mě férová

  Odpovědět
 10. Masa

  Kolik to vlastně stojí? Nikde se to nepíše

  Odpovědět
 11. AnaaP

  Cena je jedna věc. Když něco zkrátka stojí za to, nevadí si jemně připlatit. Nesoustřeďte se na ni jako na hlavní kritérium, jelikož důležitější je účinek. Rozhodně bych si zaplatila i víc za to, aby mi po chemoterapii zase dorostlo obočí. Teď si nanáším Nanobrow a zjistím, jestli funguje.

  Odpovědět
 12. Monika

  Můžu potvrdit, že se hodí i na citlivou pokožku 🙂 měla jsem zatím dvě séra a nanobrow mi pokožku nijak nedráždilo, zatímco to druhé ano

  Odpovědět
 13. Katerina

  Kolik Nanobrow stojí? a kde si jej můžu koupit?

  Odpovědět
 14. IzzyWu

  Bohužel se neprodává v klasických kamenných obchodech a musis si ho koupit online. Sérum mi prislo za 2 dny

  Odpovědět
 15. Áďa

  O ztmavení mi moc nejde, spíše bych chtěla mít obočí tak husté, jak píšeš 😀 Pokud je to pravda, koupím si dvě

  Odpovědět
 16. Ilonka

  Ádi, kup si dvě rovnou, jelikož to bude levnější!

  Odpovědět
 17. pacman

  doporučuju vám všem dávat si na takové novinky pozor, jelikož u někoho sice bude fungovat skvěle, někoho jiného ale zase může snadno zklamat.

  Odpovědět
 18. Alexandra

  Koupila jsem si tohle sérum před 2 týdny. Nechci znít nějak přehnaně, ale fakt funguje skvěle: obočí je silnější, hustší a tmavší, plus obecně vypadá o dost lépe. Doufám, že to tak bude pokračovat 😀

  Odpovědět
 19. Včelička

  Zajímavý produkt, nevěděla jsem, že něco takové existuje. Je to super, jelikož se mohu efektivně postarat o své obočí a nemusím se pořád platat s makeupem. Jakožto stylista přitom vím, jak je obočí při aplikaci make-upu důležité.

  Odpovědět
 20. Make-up_lover

  Miluji séra obecně tak nějak všechna, ale nejčastěji užívám séra na řasy a na obočí. Nanobrow je to nejlepší sérum na obočí na trhu – otestovala jsem jich opravdu spoustu a mohu říct, že je tomu tak.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *