Dior Bronze jako rychlá a snadná cesta k opálení

Dior Bronze je sada devíti samoopalovacích kosmetických produktů, obecně cílem těchto produktů je podpořit a vylepšit efekt samoopalování. Mezi těmito produkty můžete najít jeden pro tělo, nebo pro obličej. Produkty na opalování, balzámy nebo oleje. Každopádně, chtěli bychom se zaměřit na tři bronzovací produkty, 2 na obličej a jeden na tělo Self – Tanner Natural Glow a Self Tanning Natural Glow – Face & Body oil.

DiorBronze Toner

Určitě, krém na obličej Self – Tanner Natural Glow, z Dior Bronze kolekce, má spoustu skvělých vlatsností. Každopádně ta klíčová je, že poskytuje naší kůži krásný bronzový odstín. Pak, když naše kůže získá ten přírodně vypadající vzhled, krém dokáže udržet toto opálení po velmi dlouhou dobu. Navíc krém obnovuje hydrataci a zjemňuje kůži. Opálení vydrží až 4 dny, po této periodě, nebo raději trochu dříve, se doporučuje aplikovat kosmetiku znovu. Samoopalovací produkty od Dior by se měly aplikovat na čistou pokožku, nejlépe po peelingu. Produkt pořádně rozmažte až k vlasům, bez vynechání obočí. Jistě stojí za zmínku, nezapomeňte si poté umýt ruce.

Pokud aplikujete produkt pravidelně, tělový krém vytvoří zdravě a přitažlivě vypadající opálení na vaší kůži, také poskytne přírodní pH level pokožky. Navíc kosmetika také hydratuje a zjemňuje kůži. Logicky, předtím, než se rozhodnete produkt aplikovat na Vaše tělo, buďte si jistí, že ste provedli peeling celé pokožky. Díky tomu bude krém schopný se absorbovat rychle do kůže a aplikace bude bezchybná. Aplikace samotná vypadá tak, že prostě nanesete rovnoměrnou vrstvu kosmetiky na celé tělo. Kosmetika se dává i na taková místa, jako jsou lokty a kolena.

Tyto dva produkty mohou být nahrazeny jedním produktem a to Dior Bronze Self Tanning Natural Glow – Face & Body oil. Tato kosmetika poskytuje přírodně vypadající opálení a díky němu bude vaše pokožka zářit a vypadat zdravě a hydratovaně. Díky vůni z květin bude kůže také velmi příjemně vonět, pokud se bavíme o aplikaci, měla by se provádět stejně, jako výše zmíněné Dior produkty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *