Procedúry na prodloužení řas: výhody a nevýhody

Rozhodně nemusím ani říkat, že ženy chtějí vypadat krásně. Co pro to dělají? Očividně si kupují nové oblečení, změní účes, jdou za kosmetičkou… prodlouží si své řasy. Proč? Pomůžou prodloužené řasy nějaké ženě v životě? Upřímně, ano i ne. Zcela určitě je několik výhod, co se týká této procedury krásy, ale jsou nějaké nevýhody. Přečtěte si sami plusy a mínusy v prodlužování řas, rozhodněte sami, jestli chcete vypadat nádherně nebo prostě přirozeně.

MBR

Jak procedura prodlužování řas vypadá?

Jak vlastně procedura prodlužování řas vypadá? Předtím, než popíšeme výhody a nevýhody, pojďme si projít, jak vlastně procedura prodlužování řas vypadá. Nejdřív kosmetička oddělí spodní a horní linku pomocí speciálního tamponku, poté oddělí jednotlivé řasy pomocí pinzety, připojí k víčku falešné řasy. Aby se falešné řasy pořádně držely těch přírodních, musí kosmetička aplikovat speciální černé lepidlo. Také známé jako přilnavé, které se po aplikaci a po vysušení změní v průhledném. Navíc tento proces celkově trvá až 3 hodiny. Celková cena této procedury, pokud přidáte několik doplňovacích procedur, které musíte podstoupit, je velká. Je důležité vědět, že po této proceduře je zakázáno mnít si oči, koupat se v horké vaně, používat saunu nebo bazény, spát na boku nebo na bříšku, aplikovat na obličej mastné produkty, respektive na řasy.

zempillahosszabbítás1Prodlužování řas – výhody

Zcela určitě výhoda prodloužení řas je to, že vypadáte dobře, šetří to čas a je to praktické. Prodloužené řasy zůstanou přesně tak, jak je kosmetička udělá několik měsíců. Ovšem pouze, pokud je procedura provedena správně. Před procedurou musí kosmetička vybrat správnou délku, tloušťku a úhel zakřivení falešných řas. Nemusíme ani říkat, že pokud se toto všechno povede, klient si může užívat krásného vzhledu dlouhou dobu. Je však důležité docházet na doplňující procedury, kde vám kosmetička řasy doplní. Vzhledem k tomu, že mají řasy tendenci vypadávat, může potom vznikat asymetrie na očích, respektive na očních víčkách. Proto je nutné tyto doplňující procedury podstoupit. Prodloužené řasy nám šetří čas, jelikož nemusíte nosit řasenku, falešné řasy, hlavně ty ze zvířecí srsti, jsou samy o sobě velmi tmavé, navíc syntetické řasy jsou lehké a vypadají upraveně. Přirozené řasy pokryté řasenkou jsou často slepené a mají na sobě nevzhledné zbytky řasenky. Jednoduše řečeno, prodloužené řasy jsou tedy ekvivalentem pro pohodlí. Falešné řasy jsou navíc jemné a flexibilní a mají přírodní odstín.

predlžovanie rias3Prodlužování řas – nevýhody

Na druhé straně nevýhody prodlužování řas velmi výrazně přebíjejí ty výhody. Patří sem například vypadávání syntetických řas spolu s těmi vašimi, cena, nutnost pravidelného docházení na doplňující procedury, všeobecně materiál, ze kterého jsou falešné řasy vytvořeny, lámání syntetický řas, alergické reakce a podráždění očí, slabost přírodních řas, zákaz nošení voděodolné kosmetiky a dvoufázových oční hlinek, které mohou rozpustit lepidlo. Životnost jedné přírodní řasy je od 100 až po 150 dní, po této periodě je řasa nahrazena nově rostoucí řasou, nemusíme tedy ani říkat, že pokud vám přírodní řasa vypadne, bude na jejím místě dlouho pouze prázdno, což vede k asymetrickému vzhledu očí, proto se musí docházet na doplňující procedury. Ovšem tyto procedury stojí poměrně hodně peněz. Také nezapomeňte přidat naprosto promarněné hodiny strávené na posteli v kosmetickém salonu. Navíc falešné řasy jsou vyráběny ze srsti zvířat, syntetických nebo polyesterových vláken. Tyto materiály mohou vyvolávat alergické reakce lidem, kteří mají citlivou kůži a oči. Podráždění může způsobit také použité lepidlo, navíc po nějaké době se mohou polámat a poškodit samotné falešné řasy. Mohou se převrátit, změnit svůj tvar nebo flexibilitu, také krásný vzhled našich očí je pryč a naše oči vypadají spíš smutné a opticky menší. Pokud se bavíme o kontraindikacích, můžeme vyjmenovat alergie, dermatologické a oftalmologické, choroby. Ženy, které prodělaly plastické operace očí a mají tak slabé řasy, zánět spojivek nebo citlivou oční oblast, nemohou prodloužení řas podstoupit. V průběhu ošetření jsou totiž naše přírodní řasy obaleny lepidlem a jsou na ně nalepené řasy falešné. Stav přírodních řas se tedy velmi zhorší, více vypadávají a jsou poškozené. A navíc, pokud se rozhodneme pro prodloužení řas, musí následovat jistá pravidla. Některá z těchto pravidel byla zmíněna výše, co nám zbývá, je zákaz aplikace hutných a olejovitých produktů.

Prodlužování řas vs. jiné metody

Je snad prodlužování řas ta jediná metoda, která může udělat ženy krásnější a přitažlivější? Přirozeně je několik způsobů, díky kterým můžete dosáhnout dlouhých hustých řas. Jedna metoda, která může být použita, je Nanolash sérum na řasy. Tato kosmetika řasy posílí a regeneruje a stimuluje růst nových řas. Navíc na řasy prodlouží, udělá je hustší a tmavší. První efekty se objeví již po několika týdnech od první aplikace, výsledky trvají velmi dlouho. Další výhoda Nanolash séra na řasy je přírodní kompozice, která je vhodná pro citlivé oči, jelikož nezpůsobuje žádné podráždění. Navíc, pokud chcete zlepšit stav svých řas, můžete zkusit kosmetiku založenou na olejnatých přísadách, tyto prostředky vyživí regenerují a hydratují řasy, udělají je zářivější, ovšem řasy vám nikdy neprodlouží. Používání dobré řasenky může také pomoci, aby vaše řasy vypadaly dlouhé. Prostě jen kupte kvalitní řasenku a naučte se správnou techniku jejího nanášení. Takovou, kterou používají profesionální maskéři.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *