Nanoil na vlasy – hvězda mezi vlasovými séry

Přírodní olej či sérum je tou nejlepší volbou pro správnou výživu a obnovu vlasů, které tak budou krásnější, zdravější a daleko přitažlivější. Není tedy vůbec divu, že se na trhu objevuje stále více a více vlasových olejů a sér. Naneštěstí se ale může stát, že si vyberte olej či sérum, který se k vašim vlasům nehodí a s výsledky tak nebudete spokojeni. To je způsobeno tím, že mohou vlasové oleje obsahovat silikony, parabeny či celou škálu podobných syntetických látek s negativními účinky na strukturu našich vlasů. Pouze jeden produkt v tomto případě dokáže vyčlenit z té hromady dostupných olejů a sér. Tímto produktem je vlasové sérum Nanoil.

Nanoil na vlasyVlasový olej Nanoil je elegantní a exkluzivní produkt, který vaše vlasy nikdy nepoškodí a vždy jim pouze pomůže. Je to způsobeno tím, že neobsahuje žádné silikony, parabeny či podobné syntetické substance. Tento produkt je bohatý na přírodní oleje, které byly vybrány s přihlédnutím k třem úrovním porozity vlasů, na které se Nanoil soustředí.

Nanoil byl vytvořen s jistým citem pro detail a jak již bylo zmíněno, je díky svému zaměření dostupný ve třech různých variantách. Každá z nich má trochu odlišné složení, které dodává plnou péči. Nanoil je dostupný ve třech variantách, kdy uspokojí každého uživatele!

 • Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou vám pomůže v případě, že máte tlusté, těžké vlasy, které nemají dostatečný objem a často se mastí.
 • Nanoil pro vlasy se střední porozitou vám pomůže v případě, že máte poškozené vlasy, u kterých je jakýkoliv styling velmi náročný. Vlasy jsou jemné a křehké a konečky vlasů jsou téměř vždy příliš suché či roztřepené.
 • Nanoil pro vlasy s vysokou porozitou vám pomůže v případě, že máte těžce poškozené a dehydratované vlasy, které ztratily svůj lesk, svoji vitalitu a svoji přirozenou flexibilitu. Vlasy v tomto případě ztrácí vodu, takže je velice těžké udržet rovnováhu mezi tuky a vodou.

Ingredience každé ze tří dostupných verzí byly vybrány tak, aby plně vyživovaly a regenerovaly vlasy. Každá verze v sobě nese jinou směs přírodních olejů a dalších ingrediencí, jako například pantenol, keratin, lanolin, hedvábí nebo UV filtr.

Nanoil ví, že na světě není univerzálního produktu, který by se postaral o všechna naše trápení spojená s vlasy. Roky výzkumu vlasové strukturu a porozity ukázaly, že lze vlasy každého z nás rozřadit do tří skupin podle porozity. Každý typ vlasů vyžaduje pro sebe specifickou směs živin. Nedostatečná vlasová péče či špatně vybraný produkt vašim vlasům nijak nepomohou. Proto je Nanoil tak revolučním produktem. Stačí zjistit si svoji porozitu a zakoupit si tu správnou variantu.

Nanoil není léčbou pouze vlasů. Jeho účinky pomáhají celé oblasti skalpu. Díky vlasovému oleji Nanoil se budete moci zbavit vlasové masky, stylingových tekutin, ochraně proti žáru, produktu na zjemnění vlasů, spreje na dodání lesku a mnohých dalších kosmetických produktů. Nanoil lze aplikovat na vlhké vlasy a mokré vlasy.

Víte, že;

… přírodní oleje jsou koncentrovanou silou přírodních ingrediencí, ze kterých je olej získán lisováním semen těch nejúčinnějších rostlin co se péče o vlasy týče. Oleje jsou zdrojem vitaminů, minerálů a kvalitních mastných kyselin. Jsou tak jasnými vítězi co se dodaných živin pro obnovu a výživu vlasů týče.

… vlasová porozita je jedním z nejdůležitějších kritérií co se definice stavu vašich vlasů týče? Existují tři typy: nízká, středí a vysoká.

… vlasové oleje se mohou míchat a z této směsi tak následně může vzniknout velice potentní léčebný přípravek, který navrací život a krásu vašim vlasům? Olej musí být totožný s vaší porozitou, aby mohly částice proklouznout mezi kutikulami

19 komentářů “Nanoil na vlasy – hvězda mezi vlasovými séry”

 1. Daniela

  Já používala lněný olej a po několika měsících mi přijde, že si na něj moje vlasy navykly. Chtělo by to nějakou změnu

  Odpovědět
 2. Gréta

  Porozita tvých vlasů se možná snížila. Já měla podobnou situaci když jsem používala nanoil pro vlasy s vysokou porozitou. Poté, co se stav mých vlasů zlepšil, už sérum nefungovalo tak, jak mělo. Proto jsem si zakoupila nanoil pro vlasy se střední porozitou!

  Odpovědět
 3. MaYa

  Líbí se mi, jaký mám z vlasů po olejování pocit.

  Odpovědět
 4. Alex

  Pokud by nebylo tohohle séra tak bych měla vlasy jako slámu L

  Odpovědět
 5. Caroline

  Je super, že existujou séra, která jsou přesně určena pro jisté vlasové typy. Je to super změna k lepšímu

  Odpovědět
 6. SkyFall

  Podle tohoto testu jsou mé vlasy plné póru, ale tak tomu nebylo vždycky. Po letech bělení se mi poškodily. I přes aplikace masek téměř každý večer jsou vlasy pořád jemné a suché.

  Odpovědět
 7. Josie

  Já si teda vlasy posílila hlavně díky sérum a musím je doporučit.

  Odpovědět
 8. Maggie

  Super článek, já o sérech ještě nikdy neslyšela

  Odpovědět
 9. Firebird

  Můj kadeřník mi o sérech řekl a já je už několik měsíců používám. Je to opravdu úžasné a věřte mi, že bez nich by moje vlasy byly fakt nechutné. Doporučuji séra každému, kdo se chce postarat o vzhled svých vlasů

  Odpovědět
 10. Líza9

  No nic moc cena teda:(

  Odpovědět
 11. LucyLu

  Cena není o moc vyšší než ostatní kosmetika z této kategorie. Některé z těchto olejů se získávají vcelku obtížně a proto je cena tak vysoká. Drogerie ti prodávají levnější oleje a ty nejlepší zkrátka jen tak neseženeš

  Odpovědět
 12. Josie

  Já si objednala dvě lahvičky (pro mě a pro sestru) je to tak levnější, tak to můžeš taky zkusit

  Odpovědět
 13. ciara-blog

  Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou mi hrozně pomohl. Moje vlasy byly bez života a občas jsem se opravdu děsila

  Odpovědět
 14. Ellen

  Ten účinek teda nebyl nic moc. Možná jsem až moc nedočkavá

  Odpovědět
 15. Ágnes

  Musím to konečně zkusit, protože všude čtu o vlasovém olejování pozitivní recenze

  Odpovědět
 16. Jessica

  Přírodní oleje jsou těmi nejefektivnějšími produkty pro péči o vlasy

  Odpovědět
 17. ciara-blog

  Pokud si vyberete to správné sérum pro vlasový typ, tak může s vlasy udělat divy.

  Odpovědět
 18. Phoebe

  Možná jsem si teda vybrala špatný olej (kokosový) nebo nějak špatně prováděla aplikaci? Nevím proč, ale po olejování mé vlasy vypadaly strašně

  Odpovědět
 19. ciara-blog

  Hele zkus se podívat po různých olejích a různých metodách aplikace, něco si o tom všem zjisti a potom zjistíš, že díky svému přehledu děláš daleko lepší rozhodnutí

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *