TOP 5 nápadů jak užívat Nanoil Castor Oil v každodenní zkrášlující rutině

Ricinový olej je v současné době bestsellerem ve své kategorii. Nejedná se pouze o kapičky na zklidnění žaludku či kosmetiku pro zrychlení růstu vlasů. Produkt lze aplikovat také na řasy a na obočí. Užívat jej můžete také pro potřeby čištění pokožky. Jak si ale zajistit ricinový olej ten nejvyšší kvality? Inu, stačí si zakoupit Nanoil Castor Oil!

Nanoil Castor Oil recenze

Co činí ricinový olej od Nanoil tou nejlepší volbou?

  1. Je 100% přírodní a eko-friendly.
  2. Je lisovaný za studena.
  3. Není nijak zpracovaný.
  4. Neobsahuje syntetické pigmenty a jiná nepotřebná aditiva.
  5. Plní několik úkolů zároveň.
  6. Vysloužil si známku Ecocert.

Pokud hledáte ricinový olej, který vám zajistí nejvíce benefitů, pak rozhodně vyzkoušejte Nanoil! Tisíce spokojených zákazníků na něj nemohou dopustit a jeho kvalitu potvrzuje známka ECOCERT. Každá kapka obsahuje blahodárné složky, které vám pomohou zefektivnit vaši zkrášlující rutinu. Ricinový olej bosahuje ricinolejovou kyselinu, olejovou kyselinu, linoleovou kyselinu, omega mastné kyseliny, flavonoidy, vitaminy a minerály.

Vyberte si produkt té nejvyšší kvality. Zasloužíte si tu nejvyšší úroveň péče o pokožku a o vlasy. Ricinový olej z běžných lékáren je vhodný k medicínskému užití. Je příliš hustý na to, aby se užíval v kosmetice.

Jaký účinek Nanoil Castor Oil zajišťuje?

Má antibakteriální, protiplísňové a protizánětlivé účinky. Urychluje růst vlasů, obočí a řas. Dokáže je také zkrášlit a haustit. Nanoil Castor Oil také ztmavuje chloupky a vlasy, podporuje obnovu pokožky a posiluje nehtové lůžko. Pomáhá s péčí o strie a kožní nedokonalosti. Dodává pokožce a vlasům zdravý lesk a zabraňuje třepení a vypadávání vlasů. Udržuje barvu vlasů sytou a výraznou.

TOP 5 použití ricinového oleje

Ricinus Communis Seed Oil od Nanoil je garance té nejvyšší kvality. Produkt je dostupný v šikovné lahvičce a je certifikován známkou Ecocert. Funguje skvěle jak u mužů, tak u žen. Jak jej používat?

#1 Ricinový olej pro péči o tělo

Nanoil Castor Oil vám pomůže zbavit se nejrůznějších problémů vlivem antibakteriálních, antiseptických a protizánětlivých účinků produktu. Olej pomůže také v případě celulitidy a strií. Skvěle se hodí pro potřebu tělových masáží a lze jej smíchat i s ostatními oleji.

 recenze ricinového oleje na obočí

#2 Ricinový olej pro péči o pleť

Jelikož má čistící vlastnosti, můžete jej užívat i pro péči o pokožku. Vyzkoušejte čištění pokožky za pomoci oleje, neboli OCM. Jedná se o v současné době velice populární metodu. Můžete si zakoupit již předpřipravený mix, či si oleje smíchat sami. Nanoil nabízí celou řadu dalších zkrášlujících olejů. Můžete je sami kombinovat tak, jak vám to vyhovuje. Produkt vám pomůže i s odlíčením voděodolného make-upu.

#3 Ricinový olej pro péči o vlasy

Pomáhá s péčí o vlasy a o pokožku hlavy. Pokud vám dělá problém vypadávání vlasů, či vlasy nevypadají tak, jak byste si přáli, tak vám rozhodně pomůže práce ricinový olej. Olej nahřejte a vmasírujte do pokožky hlavy a do vlasů. Masáž provádějte několik minut. Následně nechte produkt 30 minut působit a vlasy promyjte šetrným šamponem.

#4 Ricinový olej na řasy a obočí

Produkt od Nanoil stimuluje růst obočí a řas, kdy budou silnější, pevnější a odolnější. Olej nanášejte na obočí a řasy každý den před spaním. Po několika týdnech se objeví první výsledky.

#5 Ricinový olej pro péči o nehty

Nanoil skvěle funguje i pro potřeby péče o nehty, kutikuly a pokožku rukou. Skvěle funguje i v rámci péče o suchou pokožku. Nahřejte olej a ponořte do něj nehty na 15 minut. Olej můžete do nehtů také vmasírovat.

A to bylo několik hlavních metod užívání ricinového oleje. Rozhodně se ale nemusíte bát, že by toto byl kompletní výčet! Objevte, jaká metoda vyhovuje právě vám a vyzkoušejte Nanoil Castor Oil!

Více informací: nanoil.cz