Trendy barvení vlasů s pěnovými proužky od ColorCuts

Rádi byste svým klientům nabídli tu nejlepší možnou službu? Lehké termické proužky ColorCuts celý proces barvení vlasů násobně zjednodušují. Jedná se o unikátní pomůcku pro kadeřníky, která zkracuje dobu barvení vlasů a dává vám plnou kontrolu nad jejími výsledky. Pojďme se podívat na to, jak procedura funguje.

opakovaně použitelné proužky na vlasy

ColorCuts: barvící pěnové proužky

Profesionální pomůcky jsou v každodenním provozu salonu či kadeřnictví nesmírně důležité. Většina kadeřníků stále užívá alobal, který vlasům může uškodit a to jak tepelně, tak mechanicky.

Proužky ColorCuts jsou vyrobeny z bio-rozložitelného materiálu, velice snadno se aplikují a ještě k tomu pomohou nanést barvu i na ty nejobtížněji dostupné oblasti. Semi-transparentní povrch zajistí plnou kontrolu nad celou procedurou a snadnou úpravu nedokonalostí. Rozlučte se s nepraktickým alobalem a nahraďte jej na pohled příjemnými a efektivními proužky, které zvýší estetickou úroveň celého barvení a proces zpříjemní pro obě strany.

nejlepší proužky pro barvení vlasů

Proužky měří 100×305 mm, díky čemuž se hodí i pro velmi dlouhé vlasy. Můžete je stříhat a ohýbat dle libosti. Po použití je můžete dát do myčky o opětovně použít. Tato praktická pomůcka je skvěle hodnocena jak profesionály, tak nováčky. Highlighting Foam Strips jsou skvělým pomocníkem při každodenní práci kadeřníka či stylisty, kdy garantují kvalitu, komfort a pozitivní výsledky.

Víceúrovňový styling s proužky ColorCuts

Šikovné proužky vám pomohou zajistit vašim klientům přesně takové vlasy, jaké si vždy přáli a to v polovičním čase, něž je tomu u tradičních metod. Unikátní povrch činí účinek efektivnější, kdy zvýrazní hloubku barev. Materiál izoluje a udržuje optimální teplotu, čímž zabraňuje přehřívání a tepelnému poškození vlasů.

Toto dává uživatelům maximální kontrolu nad barvením a možnost rychlé úpravy v případě, že cokoliv nesedí. Proužky se zpevní při kontaktu s vlhkostí, např. z barvy. Následně přestanou po vlasech klouzat.

Proužky té nejvyšší kvality jsou vyrobeny z 80% z recyklovaného materiálu. Samy jsou přitom dále recyklovatelné. Značka ColorCuts kombinuje ekologii a technologii. Tyto proužky zajišťují přesné barvení vlasů. Byly vyvinuty s přihlédnutím ke konceptu zero-waste. Péče o prostředí společně společně s inovací je tou nejlepší kombinací pro vytvoření kvalitního a populárního produktu.

Highlighting Foam Strips – vlastnosti

Highlighting Foam Strips pro vícevrstvé barvení vlasů zkracují celý proces o polovinu. Jsou k dispozici v šikovné krabici. Jsou připraveny k okamžitému užití, takže zajišťují klientům maximální komfort.

Proužky od ColorCuts minimalizují riziko mechanického či tepelného poškození, jelikož zajišťují optimální cirkulaci vzduchu mezi jednotlivými vrstvami, které mohou volně dýchat.

Komfort, vzhled, hebká textura, hebkost a pružnost. To vše jsou vlastnosti, které zajistí vašim klientům maximální spokojenost. Fakt, že jsou proužky různě barevné zabrání jejich pomíchání a následným chybám.

Vysoce kvalitní barevné proužky mohou pomoci vašemu salonu získat nové klienty a udržet si ty stávající. Rozhodně stojí za zkoušku!

Více informací naleznete na oficiálních stránkách – colorcuts.mt

nejlepší proužky pro barvení vlasů Color Cuts