Nejlepší léčebná kúra pro dlouhé řasy, to je Lascode Serum

Růst vašich řas je závislý hlavně na vás a na tom, jak k péči o řasy přistupujete. Vaše řasy se vám za vhodnou péči odvděčí svou hustotou, délkou a uhrančivou krásou. Jak na to? Ideálně za pomoci séra na řasy Lashcode. Efektivního produktu založeného na přírodních složkách, který je nesmírně lehký a který se velice snadno aplikuje.

Péče o řasy vyžaduje trpělivost. Růstový cyklus řas vydrží od 2 do 4 měsíců. I když můžeme růst urychlit, wow efekt nezískáme přes noc. Trpělivost je v tomto případě klíčem k úspěchu. Výběr vhodného produktu je ale i přesto velice důležitý.

Nejlepší způsoby jak si prodloužit řasy

Pokud chceme krásné řasy, musíme se o ně dokázat optimálně starat. Zdravá dieta obohacená o doplňky stravy dokáže řasám dodat esenciální živiny a vitaminy (vitamin E, zinek, silikon).

Dále bychom se měli soustředit na ochranu řas před vnějším poškozením. Tento krok mnohým z nás činí velký problém, jelikož se často dopouštíme nevědomého poškození řas mechanickým třením, např. při odličování, nebo chemickými vlivy.

Sérum na řasy je i přesto tou nejlepší formou péče o řasy, které se nám za ni odvděčí zahuštěním a prodloužením. Kvalitní produkt na řasy je dokáže oživit, vyživit a zkrášlit. Některé dívky mají rády ricinový olej, který ale k zajištění požadovaných výsledků vyžaduje násobně více času. Samotné výsledky bohužel také nejsou zrovna nic moc. Pouze kvalitní sérum na řasy dokáže využít plný potenciál našich řas. A jak účinkuje to nejlepší?

Lashcode Eyelash Serum

Lashcode je rozhodně jedním z nejlepších sér na trhu, které užívají tisíce žen z celého světa a které doporučují jak nadšenci, tak profesionálové. Sérum je určeno pro všechny, jejichž řasy jsou řídké, úzké a slabé a to ať od přírody, či vlivem nemoci nebo léků.

Namísto toho, abyste zkoušeli další pseudo-léčebnou metodu, bychom vám rádi doporučili Lashcode. Jedná se o nesmírně efektivní produkt, jehož aplikace nezabere téměř žádný čas.

Proč je Lashcode tím nejlepším sérem na řasy?

Existuje několik důvodů, proč je Lashcode Eyelash Serum tak skvělou volbou!

 1. RECEPTURA: tento produkt na řasy je založen na vysoce kvalitních ingrediencí, které zajišťují výživu, hydrataci a obnovu. V receptuře nalezneme pouze přírodní složky, které urychlují růst řas a udržují je zdravé a krásné.
 2. ÚČINEK: sérum nabízí celou řadu účinků, kromě vhodné péče (výživa, hydratace, posílení) dokáže řasy zkrášlit (husté, dlouhé, plné). Lashcode řasy prodlužuje, chrání a zkrášluje.
 3. OBJEM: jedná se o další velkou výhodu Lashcode, sérum je totiž objemnější, než většina konkurenčních produktů, takže vám vydrží déle.
 4. APLIKÁTOR: kvalitní sérum potřebuje přesný aplikátor, kterým produkt snadno nanesete na linii řas. Lashcode je k dispozici s úzkým kartáčkem, který vám zajišťuje snadnou aplikaci.
 5. FORMA: sérum je lehké a dokáže se velice rychle absorbovat, což znamená, že se instantně absorbuje pokožkou a funguje zevnitř, bez žmolkování či zatěžování řas.

Výsledky užívání Lashcode Eyelash Serum

Výsledky jsou odrazem kvality produktu. Lashcode Eyelash Serum je vysoce kvalitním produktem za skvělou cenu.

Tři až čtyři týdny pravidelné, každodenní aplikace vám zajistí:

 • silnější řasy, které přílišně nevypadávají.
 • pevnější, lesklejší řasy.
 • tmavší, krásnější řasy.
 • větší oči.
 • delší, hustší a krásnější řasy.
 • účinek proti stárnutí.

Jednoduchý recept pro zkrášlení řas

Je nutné opět zmínit, že Lashcode Eyelash Serum je produktem s nesmírně snadnou aplikací, kterou zvládne každý. Nezanechá na pokožce žádnou stopu a nezpůsobuje její podráždění. Jelikož je produkt vysoce koncentrovaný, bude stačit jeden tah po linii řas, kterým jim dodá vhodné množství živin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *