Objev v oblasti péče o pokožku! Nové sérum Aloe & White Tea Face Serum od Nanoil!

Na scénu přichází nováček! Nanoil Aloe & White Tea Face Serum. Jedná se o nesmírně efektivní obličejový elixír, který si zamilovaly tisíce žen z celého světa. Přidáte se k nim?

Pokud si myslíte, že je v dnešní době obtížné splnit všechny potřeby naší pokožky, mýlíte se. Značka Nanoil si doslova podmanila kosmetický trh potentním obličejovým sérem, které zajišťuje optimální hydrataci a výživu vaší pleti, aktivuje její přirozený potenciál a chrání pleť před škodlivými faktory, kterými jsou např. sluneční záření, znečištění či volné radikály.

Tento skvělý přípravek na pleť nese název Nanoil Aloe & White Tea Face Serum. Jedná se o obnovující sérum vytvořené pro každého.

Nanoil Aloe & White Tea Face Serum – poznejte jej blíže!

Receptura založena na dvou k sobě se hodících ingrediencích je největší výhodou tohoto séra. Díky jeho složkám bude pokožka obnovena, oživena a skvěle hydratována již po prvním užití.

 1. Extrakt z aloe vera – tento produkt pro péči o pokožku je znám hlavně pro svůj efektivní hydratační a uklidňující účinek. Příliš mnoho lidí ale neví, že se také jedná o bohatý zdroj antioxidantů, vitaminů a minerálů, které vyživují pokožku.
 2. Extrakt z bílého čaje – velice silný antioxidant, který bojuje proti volným radikálům a zabraňuje stárnutí pokožky. Kromě toho pokožku zpevňuje, sytí její barvu a přináší jí přirozený lesk.

Nanoil Aloe & White Tea Face Serum je tvořeno pouze sedmi ingrediencemi. Jednoduchá receptura neobsahuje parabeny, barviva, či aromatické látky.

Jak Nanoil Aloe & White Tea Face Serum funguje?

Nejdůležitější je účinek. Pojďme se podívat, jak je tomu u Nanoil Aloe & White Tea Face Serum. Toto skvěle se absorbující sérum se dostává do hlubokých vrstev pleti, kde podporuje proces přirozené obnovy, hydratace, výživy a ochrany. Pleť si tak zajistí výživu, obnovu a ochranu před škodlivými faktory.

Pravidelná aplikace Nanoil Aloe & White Tea Face Serum je tím nejsnazším krokem směrem ke krásné pleti. Je to dáno tím, že produkt:

 • chrání pleť před volnými radikály.
 • udržuje zdravý a mladistvý vzhled pokožky.
 • rozjasňuje, osvěžuje a hloubkově hydratuje.
 • snižuje viditelnost menších vrásek, čímž vyhlazuje pokožku.
 • zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.
 • zklidňuje podrážděnou pokožku.

Obličejové sérum Nanoil – optimální produkt pro péči o pokožku

Toto osvěžující sérum není jediným produktem od Nanoil. Jedná se o jedno ze čtyř sér, které byly vyvinuty pro řešení těch problémů, které trápí naši pleť nejčastěji: vysušení, vrásky, pigmentové skvrny, bledost, akné, atd.

Jedná se o opravdu efektivní produkt. Stačí si sérum Nanoil aplikovat na pleť v rámci vaší každodenní rutiny. Výsledek uvidíte již po 2-3 týdnech. Účinky se odvíjejí od séra, které si vybere:

 • Nanoil Hyaluronic Face Serum: intenzivní hydratace.
 • Nanoil Vit. C Face Serum: rozjasnění pigmentových skvrn.
 • Nanoil Retinol Face Serum: účinek proti stárnutí.
 • Nanoil Aloe & White Tea Face Serum: osvěžení pokožky.

Více informací ohledně produktů Nanoil naleznete zde:

www.nanoil.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *