Kvalitní řasenka na obočí? Pojďme se podívat na ty nejlepší a vybrat vítěze!

Kvalitní řasenka na obočí? Pojďme se podívat na ty nejlepší produkty v této kategorii a vybrat vítěze!
Kvalitní produkt pro make-up na obočí se shání opravdu obtížně. Trh se zkrášlující kosmetikou nabízí širokou nabídku možností. Vyzkoušet všechny, či většinu z nich, je pro běžného smrtelníka nadlidský úkol. Proto by vám mohl pomoci tento článek s recenzemi těch nejlepších produktů na trh. Recenze v sobě zahrnují jak naše testy, tak recenze ostatních zákazníků. Hledáte kvalitní řasenku na obočí? Zde je výběr těch nejlepších:

Řasenka na obočí – naše recenze

NÁŠ FAVORIT Nanobrow Shape Mascara

Zde vás pravděpodobně moc nepřekvapíme: Nanobrow je v současné době tou nejpopulárnější řasenkou na obočí na trhu. Dle našeho názoru je to dáno tím, že se výrobce zaměřil i na ty nejmenší detaily. Produkt je k dispozici s objemnou lahvičkou za skvělou cenu vzhledem k jeho kvalitě. Svou konzistenci si udržuje po dobu několika měsíců, kdy perfektně vyplňuje obočí a zajišťuje uhrančivý účinek. Překvapí vás také intenzivní, ale přirozené odstíny. Řasenka Nanobrow dodává obočí objem, viditelně jej definuje a zkrášluje jednotlivé chloupky, aniž by je zatěžovala či na nich tvořila žmolky. Perfektní kartáček se postará o rychlou a efektivní aplikaci. Pro více informací navštivte www.nanobrow.cz

Lancome Sourcils Brow Styler Mascara

Vysoký objem produktu kompenzuje jeho vysokou cenu. Kromě toho nabízí zajímavý a velice přesný aplikátor, který se skvěle hodí k vyplnění obočí, ať už jsou husté či úzké.
Lancome Sourcils se skvěle hodí ke stylingu a fixaci obočí a nabízí celkem 3 odlišné odstíny mimo základní bezbarvou verzi. Receptura produktu se dá popsat jako gelová.

Dior Diorshow On Set Brow Mascara

I když je produkt k dispozici v celku malé lahvičce, překvapí svou úžasnou recepturou, která obsahuje z 90% přírodní ingredience. Nevýhodou může být klasicky tvarovaný nylonový kartáček, který ne všem vyhovuje a je dnes považován za spíše staromódní. Další nevýhodou je vysoká cena, která nás ale u produktu od Dior pravděpodobně nepřekvapí. Výsledný účinek je rozhodně pozitivní. Receptura řasenky na obočí je voděodolná a na trhu je dostupná v přirozených odstínech. Možná ale budete mít problém najít vhodný odstín v případě, že máte tmavší obočí.

Clinique Just Browsing brow mascara

Receptura této řasenky připomíná jemnou pěnu a po aplikaci vydrží celkem 16 hodin. Řasenka na obočí The Clinique šetrně vyplňuje obočí barvou a zajišťuje mu objem a styling. K dispozici je v přirozeně vypadajících odstínech a je odolná jak vůči potu, tak vůči vlhkosti. Produkt je voděodolný a oftalmologicky testovaný. Řasenka také obsahuje lecitin a oxid křemičitý, které posilují a vyživují obočí. Skvěle se hodí fanouškům klasických aplikačních kartáčků. Nevýhodou jsou pouze dva dostupné odstíny.

BENEFIT Gimme Brow + Brow-Volumizing Fiber Gel

Další řasenka na obočí s klasickým kartáčkem. Stojí za to? Mnoho tvrdí, že ano, hlavně pro unikátní recepturu s přidanými vlákny, které dodávají produktu objem. Řasenka skvěle definuje obočí a pevně jej fixuje. Voděodolná receptura je další výhodou, stejně jako fakt že je produkt dostupný v 10 odstínech.