Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou

Inovativní vlasový olej Nanoil

Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou je univerzální kosmetikou, která se doporučuje pro pro ty z nás, kteří mají jemné vlasy, se kterými se velice těžce pracuje a které jsou snadno zatěžovány. Existují ještě další dvě verze produktu, které se soustředí na vlasy se střední a s vysokou porozitou. Objevte účinnek séra na vlasy Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou.

Proč se jej vyplatí používat?

Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou má blahodárný účinek na vlasy a pokožku hlavy. Proto bude styling daleko jednodušší, fénování rychlejší a vysoké teploty již nebudou vaše vlasy tak dehydratovat, jako tomu bylo zvykem. Kromě toho Nanoil obsahuje částice, které se díky své velikosti snadno dostanou mezi vlasové kutikuly. Kosmetika obsahuje devět rostlinných olejů, které se jednoduše dostanou skrze těsně spojenou ochrannou vrstvu vlasu. Díky této kosmetice se vaše konečky přestanou třepit a horký vzduch, kterým se fénujete, již nebude pro vlasy znamenat nebezpečí dehydratace.

Jak si Nanoil na vlasy aplikovat?

Jak si Nanoil na vlasy aplikovat

Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou může být aplikován na suché a vlhké vlasy, na konečky či přímo na pokožku hlavy. Skvěle funguje v tandemu s ostatními preparáty pro péči o vlasy. Stačí aplikovat jednu až dvě dávky produktu (dávkováno pumpičkovým aplikátorem na lahvičce) na vaše vlasy a produkt si vmasírovat. Sérum má velice lehkou recepturu, díky které se jednodušší vstřebá a nijak nebude vaše vlasy zatěžovat – ba naopak, pozvedne je přímo u kořínků, čímž vašim vlasům dodá objem. Vyzkoušejte si produkt sami!

Doporučili bychom produkt?

Rozhodně! Jedná se o opravdového favorita v oblasti sér na vlasy. Pokud jsou vaše vlasy dehydratovány, oslabeny či poškozeny, jedná se o sérum přímo pro vás. To stejné platí i v případě, že jsou vaše vlasy náchylné na vypadávání a v případě, že se lehce poškodí. Kromě toho přírodní ingredience, které jsou v séru obsaženy, budou hloubkově vyživovat a hydratovat vaše vlasy. Kosmetika obsahuje másla cupuasu a she a následující oleje: cedrový, kokosový, arganový, ricinový, maracujový a monoiový. Také v produktu naleznete: panthenol, kerastim, baicapil, UV filtr, vitaminy A a E.

Výhody:

+ Zlepšuje stav pokožky hlavy a vlasů

+ Ulehčuje styling vlasů

+ Chrání vlasy před UV zářením a horkým vzduchem z fénu

+ Vyživuje, hydratuje a vyhlazuje

+ Eliminuje statickou elektřinu

+ Obsahuje spoustu přírodních ingrediencí

+ Snadno se aplikuje

+ Velká lahvička postačí na dlouhou léčebnou kúru

Nevýhody:

– Na lahvičce se mohou objevovat otisky prstů, což může působit nevzhledně