Umělé cluster řasy od Nanolash – DIY Lash Extensions – Objevte tuto novou senzační novinku!

Řasy, přestože to jsou jemné chloupky, dokážou podtrhnout sílu pohledu každé ženy. Obecně jsou však tenké a slabé. Z tohoto důvodu ženy dychtivě experimentují s různými kosmetickými přípravky. Na kosmetickém trhu se nedávno objevila absolutní novinka – jsou to cluster řasy pro DIY prodlužování řas od Nanolash! Mohlo by to být řešení všech problémů s řasami?

DIY Lash Extensions nanolash

Proč řasy slábnou a vypadávají?

Mnoho žen po celém světě má neustále problémy s řasami. Bohužel na jejich stav může mít vliv mnoho faktorů. A ne všechny závisí na vaší péči o řasy.

Stav řas může být ovlivněn nesprávnou stravou a nedostatkem biotinu. Na vině jsou zde samozřejmě i agresivní a časté zkrášlovací procedury. Semipermanentní prodloužení řas po mnoho let vede k běžným defektům v linii řas. Ukázalo se, že i nesprávné odličování a nanesení několika vrstev řasenky může řasy výrazně oslabit.

Za zmínku také stojí genetické a geografické faktory. Ne všem ženám matka příroda požehnala dlouhými a hustými řasami s výrazným natočením. V naší zeměpisné šířce jsou naopak řasy od přírody světlejší, což samozřejmě ovlivňuje jejich definici či její nedostatek.

Značka Nanolash však našla perfektní řešení. DIY Lash Extensions řasy nezatěžuje – tyto umělé řasy se aplikují pod vaše přirozené řasy, asi 1 mm od jejich linie, a aplikaci lze snadno provést i doma!

nanolash DIY Lash Extensions

Jak cluster řasy – DIY Lash Extensions od Nanolash fungují?

DIY Lash Extensions nabízí jednoduchou aplikaci za pouhých 10 minut! Navíc vydrží až 5 dní. Žádná žena nebude mít problémy s aplikací těchto falešných řas.

Tyto diy cluster řasy pro domácí aplikaci jsou dodávány ve dvou verzích. První je samostatná krabička s umělými řasami. Obsahuje 36 hotových segmentovaných řas. Pouzdro obsahuje falešné řasy ve 3 délkách (10, 12 a 14 mm) a vybrat si můžete z 8 stylů.

Druhou možností je kompletní lash extensions kit od Nanolash. Skvěle se hodí pro dámy, které nevlastní všechny potřebné doplňky.

Lash extensions kit pro domácí použití obsahuje:

  • Nanolash bonder – lepidlo na řasy 5 ml, které zároveň sjednocuje barvu řas;
  • Nanolash remover – tento (5 ml) roztok pomáhá odstranit falešné řasy, aniž by poškodil ty přirozené;
  • Nanolash sealer – určený k odstranění lepivé vrstvy z řas (5 ml);
  • aplikátor na řasy – vyrobený z nerezové oceli.

DIY Lash Extensions jsou vyrobeny z lehkého materiálu a nošení těchto cluster řas je sotva patrné.

prodloužení řas doma

Jak aplikovat cluster řasy Nanolash doma?

DIY prodlužování řas doma pomocí nanolash diy cluster řas by mělo trvat asi 10 minut. Nejprve řádně odstraňte make-up a poté:

  • naneste tenkou vrstvu bonderu a počkejte 30-60 sekund, než bude lepkavý;
  • aplikujte diy cluster řasy asi 1 mm od linie řas;
  • dokončete aplikaci sealerem.

DIY Eyelash Extensions jsou navrženy tak, aby jejich aplikaci zvládla každá žena.

umělě řasy nanolash

Přelom ve světě krásy – DIY Lash Extensions – shrnutí 

DIY Lash Extensions rozhodně obstojí v konkurenci. Tyto diy cluster řasy pro domácí aplikaci jsou k dostání v různých délkách a stylech. To Vám umožňuje zvolit si jak jemný vzhled řas pro každodenní nošení, tak Russian Volume, podle vaší chuti.

Lehké falešné řasy jsou na pružném černém proužku. Díky tomu se snadno nanášejí a chytře maskují spojovací linku. Samotná aplikace trvá 10 minut a výdrží až 5 dní.

DIY Eyelash Extensions nezatěžují vaše přirozené řasy. Umožňují vám vytvořit dočasný vzhled vašich očí a řas, který můžete kdykoli změnit. Tyto diy cluster řasy jsou perfektní volbou pro svatby a noční party, ale také jen na normální procházku.

Výrobce si dal záležet na tom, aby jejich použití bylo jednoduché, bezpečné a příjemné. Díky umělým řasám pro domácí aplikaci od Nanolash se již nemusíte bát o stav svých přírozených řas. Za 10 minut se můžete zbavit všech nedokonalostí!