Teint Couture Long-Wearing Foundation Broad Spectrum SPF 20 Givenchy

Givenchy SPF20 (2)Vše, co můžeme říct o Teint Couture Long-Wearing Fluid Foundation Broad Spectrum SPF 20 je fakt, že vytváří jednotný tón na pleti, zakrývá malé diskolorace a vady na kráse, navíc kosmetika dokáže schovat neatraktivní temné kruhy pod očima. Dalším oblíbeným rysem je tekuté složení, které poskytuje hydrataci, jemnost a celkově zesvětlení pleti. Navíc kosmetika obsahuje Faktor SPF 20, který chrání pokožku před škodlivými UVA a UVB paprsky. Věc, která určitě upoutá vaši pozornost, je, že produkt je uzavřený v průhledné lahvičce, zakončený pumpičkou jako aplikátorem. Tato aplikace je velmi praktická, jelikož dostanete z lahvičky přesně tolik produktu, kolik potřebujete pro nanesení bezchybného make-upu. Navíc si produkt můžete zakoupit v osmi barvách: Shell, Sand, Beige, Honey, Gold, Ginger a Amber.

Jak si make-up udělat?

Givenchy SPF20Jak si správně udělat makeup? Tak úplně nejprve je důležité, vybrat správný odstín make-upu? Jak to zvládnout? Obecné pravidlo je, že odstín si musíte vybírat na přirozeném světle. Ovšem, to není vždycky možné, většinou produkt zakoupíme v drogeriích, kde není dovoleno jít s produktem ven a zkusit si odstín. Naštěstí existuje způsob, jak to zvládnout i tak. Prostě aplikujte odstín na vaši čelist nebo krk a počkejte, až odstín splyne a až se takzvaně usadí na vaší pleti. Pokud uvidíte uspokojující výsledky, jednoduše můžete odstín zakoupit. Pamatujte si, je hloupost zkoušet Foundation odstín na vaše zápěstí, kosmetika musí logicky pasovat s vaším obličejem, ne s vaším zápěstím.

Víte, jakým způsobem vlastně správně aplikovat Teint Couture Long-Wearing Fluid Foundation Broad Spectrum SPF 20 od Givenchy? Jelikož make-up má tekutou konzistenci, je extrémně snadné ho aplikovat. Prostě použijte štětec na makeup, houbičku na makeup nebo jednoduše váš prst. Pokud se rozhodujete, jaký štětec vlastně koupit, sáhněte po plochém štětci. To samé se týká houbiček, pokud jde o vlastní prsty, prostě makeup vklepejte do kůže. Nezapomeňte aplikovat produkt také na vaši čelist, bradu a krk. Místa za ušima by také měla být pokryta make-upem. Pokud tak neučiníte, je možné, že make-up bude viditelný a vypadat jako maska.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *