Nejlepší sady pro lifting a laminaci řas. Jak získat natočené řasy bez kleštiček po dobu až 8 týdnů?

Zdá se být velmi obtížné každodenně dosáhnout precizně oddělených, silně nadzvednutých a natočených řas. Naštěstí lze tohoto efektu dosáhnout opravdu jednoduchými metodami. Vše, co musíte udělat, je sáhnout po sadě na lifting a laminaci řas. Co to je a jak proces provádět doma? Níže naleznete odpovědi na tyto otázky a žebříček těch nejlepších sad, které vám umožní provést lifting a laminaci řas v pohodlí vašeho domova.

Jak najít tu nejlepší sadu pro laminaci řas

Lifting a laminace řas – co je to za úpravu a proč byste ji měli vyzkoušet?

Metody stylingu řas, dnes známé jako lifting a laminace řas, se v poslední době na trhu vůbec neobjevily. V kosmetických salonech se ale provádějí již řadu let. Na začátku se však tyto produkty jmenovali jinak. Byly totiž známé jako trvalá na řasy.

Co je laminace řas? Tento název se používá k popisu natočení řas pomocí keratinu. Při laminaci se na řasy aplikují speciální přípravky pro zlepšení jejich stavu a změnu jejich tvaru. Kosmetika zvyšuje pružnost řas a pomáhá zafixovat jejich tvar, který je daný pomocí silikonových natáček.

Co je to lifting řas? Jedná se o část úpravy, která se zaměřuje na nadzvednutý efekt a díky němu jsou řasy viditelně nadzvednuté již od kořínků. Jakmile je aplikace liftingu a laminace řas dokončena, získáte správně natočené, silnější, tmavší a upravené řasy.

Když víte, co je laminace řas, nastal čas vyřešit nejdůležitější věc. Proč byste se měli rozhodnout pro domácí laminaci řas? Protože je to skvělý způsob, jak rychle a trvale zlepšit vzhled a stav vašich řas. Lifting a laminace řas je ideální pro každou ženu, která preferuje přirozený vzhled, protože i s docela krátkými řasami udělá opravdové divy.

Jak najít tu nejlepší sadu pro laminaci řas? Žebříček nejlepších sad na trhu

Nastal čas vyzkoušet lifting a laminaci řas na vlastních řasách. Budete k tomu potřebovat dobrou sadu. Níže uvedené hodnocení obsahuje zajímavé možnosti, které vám poskytnou velkolepé výsledky a umožní vám provést laminaci jednoduchým způsobem. I bez předchozích zkušeností s liftingem a laminací řas, můžete sady uvedené v žebříčku používat bez větších problémů.

1. Sada na lifting a laminaci řas Nanolash

Laminace řas v pohodlí vašeho domova? Lash Lift Kit od značky Nanolash je jedním z nejlepších produktů pro tento úkol. Jedná se o kompletní sadu, která se již léta stará o ohromující vzhled přirozených ženských řas. Výběrem této sady získáte produkty bohaté na živiny a veškeré potřebné příslušenství.

Nejlepší sady pro lifting a laminaci řas

Sada značky Nanolash obsahuje: 10 sáčků aktivátoru, 10 sáčků neutralizátoru a 10 sáčků keratinového boosteru. Součástí sady je samozřejmě i veškeré potřebné příslušenství. Sada obsahuje 3 páry silikonových natáček, které perfektně padnou na oční víčka, a 3 hřebínky na řasy. Díky většímu množství produktů a příslušenství, tato sada vydrží déle. Pomocí přípravků ze sady můžete provést 10 domácích laminací řas a doplňky jsou opakovaně použitelné.

Po laminaci řas získáte efekt viditelně delších řas po dobu až 8 týdnů.
Můžete si všimnout jejich krásného natočení, nadzvednutí a výživy. Po laminaci řas pomocí sady Nanolash jsou řasy mnohem zdravější, jemnější a hedvábnější.

2. Elleebana Lash Lift – startovací sada na lifting řas

Jednoduchý 20-minutový lifting řas. Sada Elleebana Lash Lift je určena pro ty, kterým jde o čas víc než o cokoliv jiného. Aplikaci lze provést rychle a sada umožní až 60 aplikací. Z toho budou těžit zejména profesionální kosmetičky, protože přijímají mnoho klientek a mají možnost využít každý z 15 párů sáčků v průběhu až 4 aplikací. To se promítá do značné úspory. Je nepravděpodobné, že by sada byla dobrá pro amatérky, protože jakmile je sáček otevřen, musí být produkt použit v krátké době.

Tato profesionální sada na lifting řas obsahuje 15 párů sáčků aktivátoru a neutralizátoru. Kromě toho výrobce poskytuje štěteček, lepidlo, silikonové natáčky, kovový aplikátor a pěnový odstraňovač. Všechny přípravky v sadě lze zakoupit i samostatně.

Významnou nevýhodou tohoto produktu je bohužel cena. V porovnání s ostatními sadami v tomto žebříčku je dost vysoká. Proto to pravděpodobně není dobrá volba pro domácí použití. Možnost 60 aplikací však ze sady dělá dobrou volbu pro profesionální řasové artistky.

3. RefectoCil Eyelash Lift – sada pro dlouhotrvající lifting řas

Úprava s touto sadou na lifting řas vám zabere méně než čtvrt hodiny. Z tohoto hlediska je to jeden z nejlepších produktů na trhu. Sada RefectoCil Eyelash Lift však garantuje mnohem více než jen rychlou aplikaci. Obsahuje ingredience, které jsou bohaté na výživné složky, jako je kolagen a cystein. Díky tomu jsou řasy vyživené a hydratované, natočené a viditelně nadzvednuté již od kořínků.

Tato sada se skládá ze dvou produktů. Výrobce připravil speciální složení, aby aktivátor a neutralizátor byly účinné a fungovaly během okamžiku. Stylová kosmetická taštička, do které jsou produkty zabaleny, navíc obsahuje všechna potřebné příslušenství. Sada obsahuje tři páry silikonových natáček, lahvičku s lepidlem, kleštičky na řasy a praktické mističky a kartáčky.

4. Fleeky Lashlift Kit

Sada pro domácí laminaci řas pro ženy, které nechtějí utratit vysokou částku. Fleeky Lashlift Kit vyniká od ostatních produktů svou opravdu nízkou cenou. To ale bohužel jde ruku v ruce s malým množstvím možných aplikací, protože pomocí této sady můžete provést 2 až 4 laminace. Naštěstí výrobce připravil i větší verzi, která je ale o něco dražší. Ženy, které chtějí, aby sada vydržela déle, si mohou vybrat Maxi Kit, která vystačí na 5 až 10 aplikací.

Lifting a laminace řas zajistí skvělé výsledky bez ohledu na délku vašich řas. Je to řešení, které vám umožní zachovat přirozený vzhled a užít si výrazně definované oči. Díky této sadě budou vaše řasy viditelně tmavší, natočené a nadzvednuté.

5. Sada na lifting řas Thuya

Sada na lifting a laminaci řas a obočí v jednom. Sada Thuya je víceúčelový produkt, určený ke zlepšení vzhledu celých očí. Umožňuje komplexní péči o váš vzhled – dosáhněte efektně nadzvednutých řas a dokonale upraveného obočí.

V sadě od Thuya výrobce poskytuje tři produkty – permanentní gel s kyselinou thioglykolovou, neutralizátor a lepidlo. To, co jej výrazně odlišuje od ostatních sad, je velké množství přípravků. Každý z nich je k dispozici v 15 mililitrové lahvičce. Sada navíc obsahuje silikonové natáčky ve velikosti M a dřevěný nástroj na nadzvednutí řas.

6. MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit

Sada na laminaci řas s rozsáhlým obsahem. Značka Miya Lash poskytuje komplexní sadu, která se skládá z mnoha přípravků a doplňků. Laminování pomocí sady Miya Lash Keratin Lash Lift Kit usnadňují zvedací nástroje, laminovací kartáčky a silikonové natáčky. Celá sada také obsahuje náplasti pod oči. Toto množství příslušenství vás může zmást a laminaci nemusí nutně usnadnit.

Po laminaci se sadou od Miya Lash budou vaše řasy silně natočené a nadzvednuté. Odpadá tak každodenní používání kleštiček na řasy. Laminace vám také poskytne pauzu od silného make-upu, protože řasy poté ztmavnou a opticky zhoustnou.

7. Sada na lifting a laminaci obočí Protein Reconstruction System Zola

Nemusíte se spoléhat pouze na profesionální sadu na laminaci řas, abyste si užili viditelné výsledky. Dokázala nám to Brow&Lash Protein Reconstruction System od značky Zola. Tato sada zcela opouští silikonové natáčky a další příslušenství. Místo toho uvnitř najdete pouze tři lahvičky s přípravky, které jsou dodávány s vlastními aplikátory.

Každý přípravek má úplně jiné složení. Celá sada vám umožní nadzvednout, natočit a vyživit vaše řasy. Sadu lze použít i na lifting a laminaci obočí. Přípravky obsažené v sadě jsou Protein Strong Lifting, Protein Fixer a Protein Care. Každý z nich obsahuje poměrně hodně výživných složek, takže po laminaci jsou řasy na první pohled ve znatelně lepším stavu.

Natočené řasy bez opuštění vašeho domova – lifting řas krok za krokem

Vybrali jste si svou sadu na lifting a laminaci řas pro domácí použití z výše uvedeného žebříčku? Je čas pustit se do samotné laminace. Jak začít? Nejdříve si zajistěte pohodlí a najděte to správné místo. Obecně platí, že koupelna je nejlepší, protože v případě potřeby můžete snadno uklidit jakýkoli nepořádek a máte přístup k velkému zrcadlu. Před aplikací je dobré rozložit všechny potřebné přípravky na dosah ruky.

Prvním krokem je důkladné vyčištění řas a pokožky kolem očí – na řasách mohou být zbytky make-upu nebo kosmetických přípravků, což může narušit celkové vstřebání roztoků a zhoršit konečné výsledky. Jak zbytky odstranit? Doporučuje se speciální šampon určený na řasy a obočí nebo bezolejový odličovač.

Poté aplikujte na vyčištěné oční víčko silikonovou natáčku. Může se stát, že je příliš široká. Naštěstí lze všechny silikonové natáčky zastřihnout tak, aby dokonale seděly na vašich očích. Aplikují se na oční víčka plochou částí a střední část by měla být natřena lepidlem. Poté je třeba řasy načesat na natáčky, nejlépe speciálním hřebínkem (obvykle ve tvaru Y). Každá řasa by měla být pečlivě oddělena. To umožní, aby byly produkty absorbovány po celém povrchu.

Je čas přejít k dalším krokům liftingu a laminace řas. Sada může obsahovat 2 nebo 3 různé produkty a je nutné je aplikovat ve správném pořadí. Každý z nich se po několika minutách jemně smyje a poté můžete pokračovat s dalším přípravkem. Je nezbytné mít při provádění laminace po ruce přiložené pokyny k použití, neboť doba, po které je třeba odstranit každý přípravek, se liší v závislosti na sadě.

Lifting a laminace řas je dokončena jemným odstraněním silikonových natáček z očních víček. Při tom musíte být k řasám šetrné a opatrně je sundat z povrchu. Po sundání natáček je dobré řasy pročesat kartáčkem.