Řasy jako ze salonu? Díky sadě pro domácí lifting a laminaci řas od Nanolash je to možné!

Nanolash Lift Kit - produkt, který dokáže proměnit jakýkoli pohled

Nelze popřít, že v dnešní době každá žena sní o dokonale vypadajících, dlouhých a hustých řasách. Poskytují ten nejkrásnější rám pro vaše oči. Použitím drogériových produktů je však nemožné dosáhnout takových výsledků. Sada Nanolash Lash Lift Kit pro laminaci a lifting řas v pohodlí vašeho domova je revolucí!

Proč se vyplatí udělat si řasový lifting doma?

Lifting je většinou spojován pouze s úpravami, které zlepšují části obličeje. Většina profesionálních kosmetických salonů však nyní nabízí lifting a laminaci řas! To není vůbec vtip! Jedná se o neinvazivní metodu, která řasy prodlouží, zahustí a natočí a dodá jim ten požadovaný tvar.

A co víc, laminace řas také napomáhá k jejich účinné regeneraci. Produkty používané při tomto ošetření jsou vyrobeny z přírodních složek – přesně jako ty v sadě od Nanolash. Pronikají hluboko do struktury řas a obnovují řasy zevnitř.

Provádění liftingu a laminace řas doma vám umožní dosáhnout výsledků jako ze salonu a zároveň snížit jeho náklady. Nanolash Lift Kit je produkt prémiové kvality. Použití je jednoduché a bezpečné, takže každá žena může definovat své řasy, aniž by opustila domov.

Nanolash Lift Kit – produkt, který dokáže proměnit jakýkoli pohled

Udělat si lifting řas v pohodlí vašeho domova je možné! Značka Nanolash se postarala o to, aby si každá žena mohla toto ošetření provést sama doma. Sada na lifting a laminaci řas obsahuje tři přípravky. Dodávají se v 10 x 0,5 mililitrových sáčcích. To vám zajistí až 10 aplikací.

Sada navíc obsahuje silikonové natáčky, potřebné příslušenství pro provedení úpravy a lepidlo – Lash Lift Glue. S jeho pomocí můžete natáčky přilepit k hornímu víčku.

Domácí laminace řas spočívá v několika jednoduchých krocích. Nejprve musíte oddělit spodní řasy od horních a nezapomeňte na to, že řasy musí být důkladně vyčištěny. Poté musíte natáčky připevnit na řasy pomocí přiloženého lepidla. Další kroky jsou:

  • naneste každý přípravek asi 1 milimetr od linie řas a nechte jej působit na řasách asi 7-10 minut.
  • pamatujte, že před aplikací dalšího produktu je nutné nejprve odstranit ten předchozí;
  • během aplikace řasy důkladně pročešte, abyste byly obaleny přípravkem od kořínků až ke konečkům.

Jakmile je domácí laminace řas hotova, vše, co musíte udělat, je odstranit silikonové natáčky. Ihned si všimnete velkého rozdílu. Řasy budou:

  • optimálně delší;
  • krásně natočené – záleží na velikosti zvolených natáček;
  • hustší;
  • vyživené a regenerované.

Výrobce garantuje, že účinek vydrží až 8 týdnů. Přesto vše závisí na původním stavu řas. Je tu velká možnost, že následující laminace vydrží mnohem déle, protože řasy budou regenerovány po předchozí aplikaci.

Nanolash Lift Kit

Domácí laminace řas pomocí sady Nanolash – proč byste to měly zkusit?

Provedení domácí laminace a liftingu řas trvá pouze pár okamžiků. Umožňuje vám dosáhnout velkolepých výsledků, aniž byste opustily váš domov. Nanolash Lift Kit je profesionální sada, kterou zvládne použít opravdu každá žena. Není třeba se obávat nedostatku zkušeností – návod v pouzdře je jednoduchý a jasný.

Domácí laminace řas vám ušetří drahocenný čas při ranním líčení. Pro super výsledky již nebude nutné používat kleštičky na řasy nebo nanášet více vrstev řasenky.

Nanolash Lift Kit je produkt, který způsobil revoluci ve světě stylingu řas. Je zaručeno, že budete mít regenerované, dlouhé, natočené a husté řasy již od první aplikace. Vyplatí se vyzkoušet to na vlastní kůži.