Vše, co potřebujete vědět o tonizaci a odbarvování obočí


Úvod

Obočí vždy hraje důležitou roli v definování našeho výzor a zdůrazňuje rys obličeje. V dnešní době je však ohromující množství trendů a technik, jak je zdokonalit. Dva z nich jsou tonizace a odbarvování obočí.

Co je to tonizace a odbarvování obočí?

Oba postupy mají za cíl měnit přirozenou barvu obočí. Zatímco tonizace cílí na ztmavení obočí, odbarvování zase provádí jeho zesvětlení.

Proč bych měl/a uvažovat o tonizaci a odbarvování obočí?

Oba postupy mohou dodat vašemu obočí výraznější a intenzivnější vzhled. Mohou také pomoci řešit problémy se ztrátou pigmentu v důsledku věku nebo šedivěním.

Je to bezpečné?

Každý kosmetický postup má své rizika. Je důležité postupy provádět s licencovanými profesionály, kteří používají bezpečné a schválené produkty. Pokud jste alergičtí na některé chemikálie, je důležité to oznámit svému kosmetičce.

Jak dlouho tyto postupy trvají?

Tonizace obvykle trvá asi 15 minut, zatímco odbarvování může trvat až 30 minut. Pro dosažení optimálních výsledků je většinou potřeba několik sezení.

Rady a tipy

Před tím, než se rozhodnete pro tonizaci nebo odbarvování, je dobré konzultovat své rozhodnutí se specialistou. Oni vám pomohou určit, který odstín bude pro vás nejlepší. Navíc, po každé proceduře je důležité vaše obočí hydratovat a chránit před sluncem, aby se zabránilo poškození.

Závěr

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro tonizaci nebo odbarvování obočí, vždy je cenné pamatovat, že obočí by mělo vypadat co nejpřirozeněji a mělo by doplňovat vaše jednotlivé rysy. Pamatujte, že krása není o ideálních parametrech, ale o vyjádření vaší jedinečnosti!


© 2022 Beauty Pro