Jaká pera na obočí si vybrat? Podívejte se na 5 nejlepších!

Slyšeli jste již o microbladingu? Jedná se o metodu permanentního make-upu na obočí. Ne každý ale musí nutně tolerovat metodu, ve které dochází k invazivní aplikaci pigmentu. Naštěstí ale existují také neinvazivní techniky, které nabízejí prakticky totožný efekt. Pera na obočí! 

Jak si vybrat to nejlepší pero na obočí, když je jich na trhu takové kvantum? Abychom vám to ulehčili, připravili jsme si pro vás žebříček top 5 per na obočí.

TOP 5 NEJLEPŠÍCH PERO NA OBOČÍ – SEZNAMTE SE S NAŠIMI FAVORITY

Top #1 Nanobrow Microblading Pen

Objem: 1ml

Pero od Nanobrow je, dle našeho názoru, tou nejlepší možnou metodou zkrášlení obočí na kosmetickém trhu. Je opravdu šikovné a nesmírně efektivní. Zajistí vám účinek microbladingu několika tahy. Získáte tak unikátní make-up, aniž byste museli investovat kdovíjaké sumy peněz. Pero je voděodolné a jeho aplikace nesmírně snadná. Vyplňuje řidší oblasti obočí a přitom celou jeho strukturu chrání před poškozením. Nemusíte se bát, že by obočí vypadalo komicky či jako z animáku. Výsledný efekt vypadá naprosto přirozeně. Pero dokáže malovat velice tenké linky, které kamuflují lysiny a řídká místa. Aplikátor byl inspirován technikou microbladingu a vytváří 3D efekt. Speciální pero do Nanobrow zvýrazňuje hustotu a objem obočí. Intenzivní, dlouhotrvající pigmenty vám umožní netrávit každou chvíli v koupelně u zrcadla. Make-up bude fixován a vydrží opravdu dlouho. Pero rozhodně stojí za to!

Top #2 Diego dalla Palma Microblading Eyebrow Pen

Objem: 0,5ml

Toto pero na obočí bylo vyvinuto s přihlédnutím k potřebám každé ženy. Vytváří efekt podobný microbladingu. Díky tomuto peru si můžete zajistit přitozenou krásu vašeho obočí. Speciálně vyrobený aplikátor vytváří nesmírně tenké linie, které připomínají reálné chloupky a zajišťují tak obočí objem. Jedná se o ideální produkt pro vyplňování obočí. Pro získání perfektního a přirozeně vypadajícího obočí je třeba držet pero pod úhlem. Začněte make-up aplikovat od středu obočí pod jemným tlakem. Pokud chcete intenzivnější účinek, zkrátka proces opakujte.

Top #3 Mac, Shape & Shade Brow Tint

Objem: 0,95ml

Verzatilní a inovativní pero na obočí, které rychle a efektivně definuje obočí. Profesionální stylingové pero na obočí je dostupné v několika přírodních odstínech. Domníváme se, že nebudete mít problém najít takový, který se hodí právě vám a vaší pokožce. Pero je oboustranné, kdy na jedné straně nalezneme linky a na druhé straně přesnou a efektivní houbičku pro shading a zajištění co nejpřirozenějších výsledků. Pero je voděodolné a vydrží po celý den. Mac, Shape & Shade Brow Tint nevytváří šmouhy a žmolky.

Top #4 Milk Makeup Kush Triple Brow Pen

Objem: 1ml

Toto pero na obočí vás rozhodně překvapí. Nabízí tři aplikační špičky, díky kterým vyplní lysiny a zajistí obočí objem a definici. Zvýrazněte přirozený tvar vašeho obočí. Milk Makeup nabízí pero na obočí, které má o něco méně výrazný pigment, ale přesto můžete produkt přidávat dokud nebudete s výsledným efektem spokojeni. Produkt je voděodolný a během dne vydrží na obočí bez žmolků a šmouh. Pero v sobě kombinuje mantry efektivního make-upu a kvalitní péče, jelikož obsahuje také konopný olej, slunečnicový olej a aloe vera. Tyto ingredience hydratují pokožku pod obočím. Pero je veganské a neobsahuje žádné živočišné produkty.

Top #5 Benefit Cosmetics Brow Microfilling Pen

Objem: 0.77ml

Pero na obočí inspirované technikou microbladingu. Efektivně vyplňuje obočí a zajišťuje 24-hodinový účinek. Unikátní receptura pera garantuje přirozený vzhled, perfektně definované obočí a uhrančivý objem. Pero nabízí voděodolnou a žmolky netvořící recepturu. Od svého uvedení na trh si zajistil mnoho fanoušků, kteří na něj nedají dopustit. Jistě za to může jeho efektivní aplikace, nesmírná přesnost a uhrančivý lesk. Pero od Benefit je fantastickou volbou pro fanoušky make-upu na obočí.