Oslaďte svou každodenní rutinu s GHASEL Maltese Honey Face Moisturiser

ghasel face moisturiser

Malta, neboli řecky “med”, je země zaslíbená pro všechny milovník sladkého medu. Asi vás nepřekvapí, že tento nesmírně unikátní produkt začal ve velkém užívat i kosmetický průmysl pro výrobu efektivních kosmetických produktů. Maltská značka Ghasel z maltského medu začala vyrábět inovativní obličejový krém – Maltese Honey Face Moisturiser.

Produkty od Ghasel tak čerpají svou efektivitu z přírodních ingrediencí včetně právě zmíněného medu. Tím značka eliminuje potřebu umělých barviv a chemikálií. Díky nim skvěle pečuje o pokožku zajišťuje jí úžasné výsledky. Krém Maltese Honey Face Moisturiser je opravdovou revolucí v rámci péče o pleť, kdy ji efektivně hydratuje až do těch nejhlubších vrstev a zabraňuje jejímu stárnutí.

Sladké ingredience přímo z Malty

Denní a noční krém Maltese Honey Face Moisturiser se přizpůsobí potřebám všech typů pokožky v jakémkoliv věku. Hydratace je nesmírně důležitá ať už máme kombinovanou, mastnou, normální, citlivou či akné trpící pokožku.

Hlavní zbraní v péči o pokožku je hydratační krém, který by měl být té nejvyšší kvality. V receptuře Maltese Honey Face Moisturiser můžeme najít aktivní ingredience, které se skvěle postarají o suchou pokožku.

Unikátní maltský med je nenahraditelnou součástí péče o kombinovanou pokožku. Obsahuje směs vitaminů včetně vitaminů A, E, D, B, a C. Dále obsahuje fosfor, vápník, hořčík, sodík, draslík, železo, zinek, měď, křemík a selen. Díky tomu dokáže produkt skvěle obnovit harmonii a balanc vaší pokožky.

Maltský med v rámci hydratačního krému pro denní a noční užití

Kombinace maltského medu, šalvěje, ricinového oleje, kofeinu, másla shea a rostlinných extraktů funguje skvěle pro zkrášlení unavené a matné pokožky. Receptura Maltese Honey Face Moisturiser pokožce dodá energii, vitalitu a záři.

Účinek chránící před stárnutím znamená efektivní ochranu před volnými radikály, které způsobují vlivem oxidačního stresu poškozené pokožky. Vyhlazují přitom již existující vrásky a zabraňují tvorbu nových. Vaše vysušená pokožka tak bude posílená, hydratovaná a obnovená.

Díky kosmetice od Ghasel pokožka vypadá skvěle již po prvních několika dnech aplikace. Úžasné ingredience čistí, tónují a vyživují pokožku. Vlivem efektivní regulace mazových žláz je také pokožka méně lesklá.

dobrý krém na obličej

Proč užívat právě Maltese Honey Face Moisturiser?

Jedná se o nejlepší hydratační krém pro alergiky a pro osoby s citlivou pokožkou. Má nesmírně lehkou texturu, snadno se absorbuje a funguje jako základ pro aplikaci make-upu. Pokožka bude po aplikaci hebká, příjemná na dotek a posílená. Díky svému hydratačnímu, posilujícími a zpevňujícímu účinku je Maltese Honey Face Moisturiser ideální kosmetikou pro každodenní užívání.

Máslo shea zajišťuje pokožce dávku hydratace a podpory při hojení podráždění. Dávka ricinového oleje funguje antibakteriálně a protizánětlivě. Tyto složky hrají důležitou roli v rámci obnovy pokožky. Vitamin E a vitamin B6 jsou takzvané vitaminy mládí. Říká se jim tak právě díky jejich omlazujícímu a antioxidačnímu účinku.

Rostlinné extrakty dodávají pleti krásný tón, urychlují obnovu buněk a zabraňuje tvorbě akné a nedokonalostí. Garantují krásnou, mladistvou a uhrančivou pleť. Pravidelná aplikace ráno a večer rychle vám rychle zajistí požadované účinky.