Tajemství domácí laminace obočí se sadou Nanobrow Lamination Kit

Laminace obočí je známá již dlouhou dobu, ale jen v posledních letech se stala velmi oblíbenou kosmetickou úpravou, kterou lze provádět i doma… Ano, dnes si můžete laminaci dopřát i u vás doma! Vše, co potřebujete, je správná sada pro laminaci obočí, jako je sada Nanobrow Lamination Kit. Zjistěte, jak si laminovat obočí doma a proč je sada Nanobrow tak horlivě doporučována!

Co je laminace obočí?

Laminace obočí je semi-permanentní styling obočí, díky kterému výsledky na obočí vydrží několik týdnů. Jedná se o aplikaci speciálních roztoků, které ovlivňují strukturu chloupků a pomáhají měnit jejich tvar a polohu. Laminace se podobá permanentnímu make-upu a ovlivňuje i tvar chloupků. Laminace se provádí tak, aby obočí bylo vyzvednuté, nadýchané a plné. K tomu bude i vytvarované do požadovaného směru, nejčastěji vykartáčované, podle posledních trendů obočí. Laminace je pomáhá zvednout a tvarovat a také dodává obočí hustší vzhled.

Nanobrow Lamination Kit – jedinečná sada na domácí laminaci obočí

Domácí laminace obočí se sadou Nanobrow vám zabere velmi málo času! Rozlučte se s dlouhým čekáním v křesle – nyní můžete provést kompletní laminaci za pouhých 20 minut, protože vyžaduje aplikaci pouze 3 produktů: lepidlo na obočí, liftingový roztok a fixátor. Přestože sada Nanobrow Lamination Kit výrazně zkrátí dobu aplikace, účinky na obočí vydrží stejně dlouho a někdy i déle než v případě laminace obočí v profesionálním kosmetickém salonu: až dva měsíce dokonale upraveného obočí, které vypadá krásně a zdravě. Navíc sada Nanobrow vystačí na 10 aplikací!

Vše co je třeba pro laminaci obočí – sada Nanobrow Lamination Kit

Více informací je dostupných na www.nanobrow.cz. Navštivte webové stránky a zjistěte, jak snadná může efektivní péče být.

Sada na domácí laminaci obočí – Nanobrow Lamination Kit

Sada Nanobrow Lamination Kit obsahuje profesionální produkty, ideální pro domácí aplikaci. Elegantní krabička obsahuje:

 1. lepidlo na obočí
 2. liftingový roztok
 3. fixátor
 4. sada speciálních aplikátorů, štětce a kartáčky
 5. Návod k použití krok za krokem jak provést laminaci obočí

Za zmínku stojí, že všechny lahvičky v sadě Nanobrow Lamination Kit jsou očíslovány, proto budete vždy vědět, kterou použít. Nemůže se stát, že se splete, ani když laminaci zkoušíte poprvé.

Laminace obočí doma – jaké jsou výsledky a jak dlouho vydrží?

 • Nejprve, vaše obočí bude vypadat mnohem hustší a plnější.
 • Vaše obočí bude mít jemnou texturu a získá zdravý lesk.
 • Laminace obočí pomáhá tvarovat obočí do požadované polohy – budete mít maximální kontrolu!
 • Laminace obočí doma zkrotí i nepoddajné a nezvladatelné obočí.
 • Dodává obočí atraktivnější vzhled.
 • Obočí se po laminaci stane výraznějším a objemnějším.
 • Vypadá tak skvěle, že se není potřeba líčit!
 • Efekt vydrží několik týdnů.
 • Získáte symetrický vzhled obočí.

Sada Nanobrow Lamination Kit – pro koho je určena?

Tato domácí laminace obočí je skvělou volbou pro každou ženu, která si přeje přirozený a dlouhotrvající styling obočí, což usnadní jeho každodenní péči. Je také vhodný pro ženy, které chtějí mít definované obočí s vylepšeným tvarem, aby se o něj nemusely starat. Je to skvělá volba i pro každého, kdo se nechce potýkat s každodenním líčením obočí a pro milovníky přirozeného vzhledu. Sada Nanobrow Lamination Kit je dokonalým pomocníkem pro krásné obočí bez make-upu!

Laminace obočí – startovací balíček. Sada od Nanobrow je perfektní pro každého!

Nezáleží na tom, zda se laminaci obočí věnujete profesionálně nebo jste začátečník a potřebujete super domácí sadu na úpravu obočí – Nanobrow Lamination Kit vás pozitivně překvapí svým výkonem, dokonalým efektem a snadnou aplikací. Ušetří vám čas, který jste v minulosti trávili laminací obočí. Nyní, díky Nanobrow, vám domácí lifting obočí zabere asi 20 minut!

Vyzkoušejte nejnovější úpravu obočí posledních měsíců! Zvolte sadu Nanobrow Lamination Kit!