Biosource tónující krém od Biotherm. Proč je důležité pořádně si čistit pleť?

Považujete pořádné čištění obličeje a odstraňování makeupe za večerní noční můru? Určitě změníte názor, jakmile se dozvíte, že nečistá pleť je ideálním místem pro množení bakterií. Ještě lepší šance, že se změníme váš názor je, pokud vám představíme krém pro čištění pleti Biosource toning lotion od Biotherm.

biotherm-biosource2Biosource Lotion Instant Hydration Toning Lotion pro normální a smíšenou pleť od Biotherm. Zcela určitě, čistý a svěží obličeje to, co vás dělá mladší a krásnější. Víte, jak si čistit obličej pořádně a správně? Jsme si jisti, že tento produkt vám s tímto úkolem pomůže. Tato kosmetika osvěží váš obličej, odstraní všechny nečistoty a všechen maz, který se na obličej nahromadil. Během dne navíc kosmetika zanechá kůži hydratovanou, čistou a vyživenou. Navíc produkt má tekutou konzistenci, pokud se bavíme o složení, krém se skládá mimo jiné ze zinku, který má tu sílu léčit nedokonalosti pleti, jako například akné nebo malé ranky. Další věc je, že tento krém může být aplikovaný jak ráno, tak večer na vatový tamponek, se kterým pak kůži očistíte. Pamatujte si, že proceduru musíte začít z vnitřních částí obličeje a pokračovat k těm vnějším. Při provádění a odstraňování make-upu jemně přitlačte tamponek na oči a počkejte, až se řasenka a oční stíny kompletně rozpustí. Není potřeba si oči mnít. Proč taková očista pleti stojí za to?

První důvod je, že nečistá pleť pokrytá make-upem nemůže správně fungovat. Póry na kůži jsou ucpané mazem, mrtvými buňkami kůže, kosmetikou a nečistotami z vnějšího prostředí. Kůže nemá šanci dýchat a začne se potit, což je přirozená reakce na tento stav, tím však začne produkovat ještě víc mazu a ve větším množství. Všechno, co jsme teď vyjmenovali, vede k množení bakterií, což způsobuje tvorbu akné a jiných problémů.

Toto všechno může být zastaveno, pokud si pravidelně a správně čistíte pleť pomocí různých kosmetických prostředků. Nakonec kůže bude svěží, regenerovaná a vyživená. Pokud se rozhodneme navíc provést peeling nebo si dát masku na obličej, naše pleť nám bude vděčná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *