Dokonalé obočí každý den s laminovacím gelem na obočí Nanobrow Lamination Gel

Stylově nalíčené obočí, nebo přirozený look? Jak si dnes nalíčíte své obočí vy? S gelem na laminaci obočí Nanobrow Lamination Gel získáte dokonalý efekt laminace, o kterém jste snili, během několika vteřin a zcela bez námahy.

Nanobrow gel na obočí recenze

Proč potřebujete gel na úpravu obočí?

Gel na obočí je jedním z nejpopulárnějších produktů na líčení obočí. Drží chloupky obočí na místě, upravuje je a dodává jim požadovaný tvar a hustotu. Aplikace gelu je zcela nenáročná – pomocí kartáčku učesejte chloupky obočí směrem nahoru. Můžete ho použít na nenalíčené obočí nebo jako další krok v líčení obočí. Jaký je nejlepší gel na obočí?

Poznejte jedinečný laminovací gel na obočí Nanobrow Lamination Gel!

Jaké vlastnosti by měl mít dobrý gel na obočí? Měl by nejen zvýraznit barvu vašeho obočí, ale také mu dodat přirozeně vypadající strukturu. S laminovacím gelem Nanobrow Lamination Gel docílíte efektu laminace obočí během několika vteřin! Už žádné zbytečné utrácení za návštěvu kosmetického salonu a úpravy, které vydrží sotva týden. Nanobrow Lamination Gel přináší stejné výsledky jako ze salónu!

nejlepší gel na obočí pro fixaci

Už se nemusíte bát, že laminace obočí poškodí vaše chloupky na obočí, podráždí vaši pokožku nebo vyvolá alergickou reakci. Gel na obočí Nanobrow Lamination Gel je bezpečný pro používání na jemnou pleť v oblasti očí. Gel na obočí Nanobrow Lamination Gel obsahuje hydrogenovaný ricinový olej. Toto přírodní změkčovadlo dokonale vyživuje a zjemňuje obočí. Navíc ho chrání před poškozením a zabraňuje vypadávání chloupků. Ricinový olej je jedním z nejlepších pomocníků pro krásu vlasů, řas a obočí.

Výsledky

  • Vizuálně hustší a tmavší obočí
  • Bez pocitu lepení a žmolkování
  • Přirozeně zvýrazněný tvar obočí
  • Odolný, dlouhotrvající makeup
  • Dokonale vyživené chloupky chráněné před poškozením

Barevný nebo transparentní gel na laminaci obočí Nanobrow Lamination Gel – pro koho je určený?

Gel na obočí Nanobrow Lamination Gel je k dostání ve 4 odstínech: transparentní (Transparent), světle hnědý (Beige), tmavě hnědý (Brown) a černý (Black). Snadno si vyberete odstín, který se hodí k vaší přirozené barvě obočí. Díky Nanobrow vykouzlíte krásné denní i večerní líčení, které vydrží dlouhé hodiny. S Nanobrow Lamination Gel si nemusíte dělat starosti s úpravou vašeho obočí po celý den!

Nanobrow Lamination Gel – Gel na obočí

Dostupné v různých barvách:

Jak aplikovat Nanobrow Lamination Gel?

Precizní laminace obočí nebo jemný, přirozený look – S gelem na obočí Nanobrow Lamination Gel snadno a rychle nalíčíte své obočí přesně podle vašich představ.

Stačí učesat chloupky pomocí kartáčku a vyplnit prázdná místa pomádou, tužkou nebo pudrem. Pro přirozený vzhled učesejte chloupky pomocí kartáčku a naneste gel ve směru růstu chloupků a počkejte, až gel ztuhne.

Gel na laminaci obočí Nanobrow Lamination Gel je nejlepší gel na obočí pro všechny typy obočí – tenké i husté. Dokáže opticky zahustit řídké obočí a přirozeně zvýraznit jeho barvu. Poradí si i s nepoddajnými chloupky, které rostou všemi směry.