Jak docílit napjaté kůže na krku a ve výstřihu? Forever Youth Liberator Y-Shape krém od Yves Saint Laurent.

Je obecně známo, že s věkem ztrácí naše kůže elasticitu, mění se nám tvar obličeje a objeví se neatraktivní vrásky a skvrnky na obličeji také způsobené věkem. Okolí očí, okolí našich úst krk a výstřih jsou nejvíce náchylné k projevům stárnutí. Jak se to stane? Proces stárnutí začíná, jakmile dovršíme zhruba třiceti let, v tuto chvíli se úroveň kyseliny hyaluronové, elastinu, kolagenu a jiných substancích zodpovědných za mladistvý vzhled naší kůže, začne snižovat. Očividně toto není jediný důvod, proč se nám dělají vrásky, obecně řečeno za to také může znečištěné prostředí (které obsahuje volné radikály a těžké kovy), navíc tomu také velmi přispívá špatná péče o pleť, špatné stravování, nedostatek vitamínů, dokonce i pozice, ve které spíme.

Saint Laurent1

Naštěstí nám s bojem proti vráskám může pomoci Forever Youth Liberator Y-Shape od Yves Saint Laurent. Tato komestika byla vytvořena, aby se postarala o mladistvý vzhled výstřihu, krku a celé Y Zóny (spodní části obličeje). Tento produkt pomáhá napnout kůži, pomáhá s produkcí kyseliny hyaluronové a elastinu a posiluje kolagenová vlákna. Díky pravidelné aplikaci dokáže produkt zjmenit linky vrásek, zesvětlit diskolorace a tak celkově navrátit mladistvý svěží vzhled.

A jak vlastně krém od Yves Saint Laurenta aplikovat? Malé množství kosmetiky aplikujte na svůj krk, výstřih a obličej. Pořádně rozmažte z vnějších částí směrem k bradě a čelisti. Tímto způsobem poskytnete pleti masáž a povzbudíte cirkulaci krve, což se navrátí v podobě dobrého stavu kůže. Krém je uzavřen v lahvičce o 50 mililitrech, takové množství postačí pro zhruba 5 měsíců procedury. Aplikace by se měla provádět ráno i večer.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *