Již vás nebaví podrážděná pokožka? Vyzkoušejte sérum Nanoil Anti-Redness Face Serum!

Nejnovější studie ukazují, že problémy s podrážděnou pokožkou trápí téměř každou druhou ženu. Osoby s citlivou a zralou pokožkou jsou ty nejčastěji postižené podrážděním a zarudnutím.

nejlepší obličejové sérum pro citlivou pokožku Nanoil

Naštěstí je péče o zarudlou, podrážděnou a svědivou pokožku daleko snazší, než dříve. Vše, co potřebujete, je vhodný kosmetický produkt. Jak přijít na to, jaký produkt je ten nejvhodnější? Vyzkoušejte ověvěřené produkty, jako např. Nanoil Anti-redness Face Serum, který dokáže rychle a snadno zklidnit podrážděnou pokožku.

Co způsobuje podráždění pokožky

Bohužel je důvodů pro podráždění pokožky spousta. Mezi ty nejčastější patří:

  • nedostatečná ochrana před slunečním zářením
  • dráždivé kosmetické ingredience
  • dráždivá čistící kosmetika
  • nedostatky vitaminů a minerálů
  • příliš častý peeling
  • městské znečištění

Jakmile se podráždění objeví, je velice obtížné se s ním rychle vypořádat. Na mysli máme většinou jednu myšlenku, kterou je “jak se zbavit toho hrozného pálení a svědění?”. Nejsnazší cestou je samozřejmě vyhnout se všem dráždivým faktorům. Někdy je to ale velice obtížné, hlavně v případě, že je faktorů hned několik. A přesně tu se sérum Nanoil Anti-redness Face Serum náramně hodí.

nejlepší sérum proti zarudnutí Nanoil

Jak sérum Nanoil Anti-redness Face Serum funguje?

Nejdůležitější je, že Nanoil Anti-Redness Serum zajišťuje pokožce okamžité zklidnění v případě, že je zarudlá a svědivá. Produkt samozřejmě nabízí spoustu dalšího. Po vstřebání se do epidermis sérum obnovuje kapiláry a činí je silnějšími. Kromě toho sérum činí pokožku méně citlivou na dráždivé vnější faktory, jakými jsou UV záření či chladné počasí. Vyplatí se také zmínit, že obličejové sérum od Nanoil zajišťuje pokožce hydrataci a živiny. Efektivní péče o pokožku je dalším velkým plus aplikace sér Nanoil. Díky rostlinným antioxidantům udržuje sérum pokožku pevnější a šetrnější.

Snadná aplikace a skvělé výsledky.

Sérum můžete aplikovat kdykoliv chcete. To znamená, že jej můžete užívat ráno, odpoledne či večer před spaním. Pokožka provádí svůj vlastní proces obnovy během noci, takže se vyplatí produkt aplikovat před spaním. Pokud preferujete aplikaci Nanoil Anti-Redness Serum ráno, můžete si být jisti, že bude pokožka krásnější a hebčí. Skvělou zprávou je, že produkt lze nosit i pod make-upem. Produkt můžete v případě potřeby aplikovat i dvakrát denně.

Proto, aby se produkt snáze dostal do epidermis je vždy nutné pokožku optimálně očistit. K aplikaci bohatě postačí jen 3-4 kapky. Jakmile pokožka sérum plně absorbuje, což chvíli potrvá, aplikujte svůj oblíbený obličejový krém. Doporučujeme sérum aplikovat také na krk a na dekolt.

@nanoil.official##nanoil

♬ BARELY BREATHING – Grant Averill

Tři dodatečné informace ohledně Nanoil Anti-Redness Face Serum

INFORMACE Č.1

Stejně jako ostatní séra od Nanoil – kterých je celkem šest! – je i toto sérum pro péči o zarudlou pokožku dostupné s lahvičkou o objemu 50 ml.

INFORMACE Č. 2

Nanoil Anti-redness Face Serum je cruelty free a vegan-friendly.

INFORMACE Č. 3

Sérum si můžete objednat přímo z originálního e-shopu Nanoil. Navštivte nanoil.cz a objednejte si svou lahvičku omlazujícího elixíru od Nanoil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *