Pojďme si zahrát BingoSpa! Očistná maska na obličej s bílým jílem a bahnem z mrtvého moře

Všichni víme, jaké dokáže bílý jíl udělat zázraky, pokud se bavíme o pleti. To samé je všeobecně známo o značce BingoSpa, proto tito výrobci připravili masku z bílého jílu pod jménem Maska na obličej s bahnem z mrtvého moře s kaolínem a zinkem.

bingospa1Nemusíme ani říkat, že nejtěžší na péči je mastná pleť. Má tendence produkovat spoustu mazu, tedy pleť má tendenci se pořád lesknout a hlavně se více tvoří akné a černé tečky. Pokud se bavíme o černým tečkách, tak ty se hlavně dělají tam, kde máme rozšířené póry a díky mazu se pak zacpávají. Nejvíc se maz tvoří v tzv. T- zóně (čelo, nos a brada). Toto jsou části obličeje, kde se nejčastěji množí bakterie zodpovědné za akné. Jedna z látek určena k boji s mazem je jíl, který čistí a absorbuje.

Bílý jíl je jedna z očistným ingrediencí v masce BingoSpa. Proč zrovna bílý jíl? Jednoduše proto, že bílý jíl je skvělý pro mastnou pleť. Má osvěžující, anti-infekční, póry čistící vlastnosti. Navíc, bílý jíl je schopen regulovat tvorbu kožního mazu. Tato substance zjemňuje kůži, ulevuje od podráždění a předchází zántům. Tato maska od BingoSpa navíc obsahuje kromě jílu také oxid zinečnatý, extrémně klíčový komponent při boji proti akné. Další klíčovou ingrediencí je bahno z mrtvého moře, které opět pomáhá při boji proti akné. Mentolový olej také hraje v produktu významnou roli, osvěžuje a zjemňuje kůži.

Konzistence masky na obličej od BingoSpa je hodně hustá, tedy se nemusíte bát, že by Vám maska stekla z obličeje a zašpinila oblečení, velmi rychle zasychá. Doporučuje se aplikovat úzkou vrstvu kosmetiky na pleť a nechat na obličeji alespoň čtvrt hodiny. Poté masku smyjte teplou vodou. První aplikaci může doprovázet svědění.

Maska na obličej s bahnem z mrtvého moře s kaolínem a zinkem od BingoSpa je uzavřená v malé, bílé lahvičce. Kapacita se rovná 150 gramům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *