Už žádné vrásky! Relaxační krém Needles No More od Dr. Brandt

Značka kosmetiky Dr. Brandt je světově známá a jedna z těch nejlepších značek pro produkty proti vráskám. Dnes se budeme bavit o relaxačním krému Needles No More. Tato kosmetika funguje na trochu jiné bázi, než ostatní produkty určené proti vráskám. Proč? Obsahuje totiž jedinečnou ingredienci, která dokáže povzbudit povislé svaly obličeje a díky tomu zlepšit cirkulaci krve, dále dokáže zjemňovat pokožku a vyhlazovat vrásky. Podle výrobce funguje produkt opravdu okamžitě, jelikož první výsledky jsou viditelné již po prvním týdnu používání. Po prvním měsíci jsou viditelné už opravdu velké efekty.

dr.Brandt2

Jak relaxační krém Needles No More od Dr. Brandt aplikovat? Tato kosmetika se aplikuje na čistou a suchou kůži, určitě stojí za zmínku, že produkt by se měl aplikovat pouze tam, kde je potřeba, ne na celý obličej. Jinými slovy kosmetika by měla být vmasírována do vrásek, nebo do čela, nebo do okolí očí, nebo do okolí úst. Kosmetiku můžete používat jak ráno, tak před spaním.

Co můžete vlastně najít v tomto krému, kromě speciální ingredience zmíněné výše? Produkt také obsahuje kosmetické máslo pro hydratační účely, vyživující ricinový olej, extrakt z levandule, který poskytuje produktu jemnou a příjemnou vůni, stejně tak jako exfoliační glykolovou a mléčnou kyselinu, a to jsme vyjmenovali pouze pár. Kosmetika se také může skládat z ingrediencí, které mohou způsobovat alergické reakce či podráždění. To může zahrnovat prvky jako alkoholové deriváty nebo xanthanovou gumu, a co víc, jsou zde také složky, které mohu ucpat kožní póry jako například lanolin nebo glycerin.

Relaxační krém Needles no more je zavřený v malé lahvičce z černého skla, víčko je ve formě pumpičky, která velmi usnadňuje aplikaci, jelikož vždy dostanete z lahvičky přesně to množství, které potřebujete. Jedna lahvička obsahuje 15 mililitrů tekutiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *