Může Camera Ready BB Cream SPF 35 od Smashbox nahradit make-up foundation?

Camera Ready BB Cream SPF 35 od Smashbox je uzavřen v červené lahvičce o 30 ml. Velká výhoda balení je, že přirozeně stojí na zavírání, tedy lze z lahvičky dostat všechny zbytky kosmetiky. Navíc, jelikož je lahvička vyrobena z plastikové hmoty, lze ji jednoduše v polovině přestřihnout, když chcete dostat i ty opravdové zbytky produktu ven. Díky tomu opravdu žádná kapka nepřijde nazmar. Lahvičky od Smashbox se nijak neliší, liší se pouze obsah, jelikož Smashbox kosmetika je dostupná v osmi odstínech od beige až po bronze. Tyto jsou označeny jmény jako Fair,, Light, Neutral, Medium a Dark.

Smashbox (5)

Jak aplikovat Camera Ready BB Cream SPF 35 od Smashbox. Obecně řečeno, produkt můžete aplikovat samotný nebo jako bázi pod makeup. Poskytuje střední úroveň krytí nedokonalostí. Tedy, pokud máte nějaké silnější vady na kráse, doporučuje se tento produkt zkombinovat s klasickým make-upem. Každopádně výrobci upozorňují, že není dobré aplikovat tlustou vrstvu této kosmetiky, jelikož můžete vytvořit vzhled masky. Rovnoměrně naneste pouze malé množství produktu a zakryjte střední nedokonalosti. Pokud je vaše kůže suchá, doporučuje se aplikovat před nanesením hydratační krém.

Jistě produkt poskytuje obličeji ochranu od slunečních paprsků, díky svému ochrannému faktoru SPF 35. Kromě toho však produkt redukuje lesk pleti a produkci mazu. Výhodou je poskytnutá výživa a celkové osvěžení obličeje.

Camera Ready BB Cream1Je tento produkt dost dobrý na to, aby nahradil makeup foundation? Obecně řečeno, je možné tento produkt použít místo klasického foundation, každopádně je zde jedna podmínka. Nedoporučujeme tento produkt jako Foundation použít, pokud trpíte na nějaké komplexnější vady na kráse. Je dobré si zapamatovat, že BB krémy vždy poskytují pouze jemné krytí, nemají stejnou roli jako klasický makeup. Pokud aplikujete BB krém, a přitom máte silné diskolorace nebo jizvy po akné, musíte použít také korektor a pudr, abyste opravdu nedokonalosti zakryly. První kosmetika zakryje všechna nehezká místečka, kdežto druhý produkt poskytne pleti matný vzhled. Základní věcí je správně si vybrat odstín, jelikož produkt musí korespondovat s odstínem vaší pleti. Nejjednodušší je aplikovat malé množství BB krému na vaši tvář. Pokud BB krém perfektně splyne s vaší pletí, prostě ho kupte a nebudete litovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *