Nynější top trendy v oblasti stylingu obočí. Objevte ten nejlepší pro vás!

Jistě je vám jasné, že existuje několik způsobů jak si nanést make-up na obočí. Např. si některými můžete vytvořit efekt přirozeného obočí s ostřejšími oblouky. Pojďme se podívat na ty nejžhavější styly obočí. Objevte ten, který se hodí i vám!

Stoupněte si před zrcadlo a zavolejte si kamarádku, sestru nebo třeba mámu, ať si stoupnou vedle vás. Porovnejte svá obočí. Rozhodně nevypadají stejně, že? Jasně, mají toho mnoho společného, ale některé vlastnosti jsou zkrátka odlišné, ať už je to délka, hustota, tvar či velikost oblouku. A to je zcela normální!

Mám pro vás několik novinek: neexistuje styl obočí, který by se hodil každému z nás. Pokud vás zajímá téma stylingu obočí, musíte si nejprve uvědomit, že neexistuje nic jako univerzální šablona. Každý by měl ke stylingu obočí přistupovat dle potřeby sebe a svého obličeje. Samozřejmě vám ale nic nebrání tomu, abyste se inspirovali nynějšími trendy.

TRENDY OBOČÍ

Jaký styl obočí si vybrat? Existuje mnoho možností. Pojďme se podívat na top trendy v oblasti stylingu obočí. Možná objevíte svého nového favorita! Tyto populární techniky pro vás jistě budou vhodnou inspirací.

  1. PŘIROZENÉ OBOČÍ. Nejjednodušší ze všech trendů. Jedná se o přirozené obočí jehož barva a tvar se příliš neliší od toho přírodního. Barva obočí by se měla hodit k barvě vlasů. Jejich tvar by se neměl příliš upravovat. Čím méně obočí upravíte, tím přirozenější jeho vzhled nakonec bude. Jedná se o tu nejlepší volbu pro ty, kteří odmítají trávit hodiny před zrcadlem.
  2. HUŇATÉ OBOČÍ. Perfektně definované a plné obočí je ještě populárnější, než přirozené obočí, o kterém jste si mohli přečíst výše. Hlavním faktorem huňatého obočí je zvýraznění kontury a hustoty. Přitom je nutné pečovat o přirozený vzhled obočí tak, aby se to s huňatostí nepřehnalo. Účinek můžete získat dvěma způsoby: buďto make-upem nebo užíváním vhodného kondicionéru. Jaký zkrášlující produkt dokáže zajistit obočí hustotu? Např. se jedná o sérum na obočí, přírodní obleje či laminaci.
  3. CHLAPECKÉ OBOČÍ. Všichni fanoušci přirozeného obočí by měly vyzkoušet i tento styl. O co jde? Barva a tvar obočí by měly být nevšední. Obočí by mělo být husté a silné, o dva odstíny tmavší než přirozená barva vašich vlasů. K tomu vám může pomoci pomáda na obočí, která také zintenzivní barvu vašeho obočí a dodá mu tvar.
  4. PŮVABNÉ OBOČÍ. A nyní něco pro fanoušky půvabu a krásy. Tento styl obočí se bude hodit ke zbytku vašeho make-up. Kromě toho budou oblouky vaše obočí zvýrazněné tak, aby vypadalo obočí hebce a objemně. Jinými slovy bude obočí lesklé a uhrančivé, ať už k němu budete mít jakýkoliv outfit. Je nutné také zmínit, že se u tohoto stylu netolerují chyby. Barva a tvar obočí musí být bezchybné.
  5. CHUNDELATÉ OBOČÍ. Na obočí bude patrný každý jednotlivý chloupek. Jak na to? Obočí bude muset být tmavé, skvěle vyživené a plné tak, abyste jej mohli jakkoliv rozčesat. Např. byste měli být schopni načesat obočí směrem nahoru. Díky tomu si zajistíte přirozený vzhled obočí, který máte např. poté co si ručníkem osušíte obličej po sprše či koupeli. Pokud chcete, můžete po mytí nechat obočí oschnout jen tak. Účinek bude podobný.
  6. OBOČÍ A MÝDLO. Není tomu tak dávno, co se celý svět zbláznil do stylingu s mýdlem. Stačí si obočí načesat, upravit a posléze zafixovat klasickým mýdlem. Samozřejmě si můžete zajistit stejný účinek gelem na obočí. Pokud chcete dosáhnout na co nejlepší účinek, je nutné zajistit obočí lesk a perfektní definici. Obočí musí vypadat jako by bylo neustále trochu vlhké.
  7. MISS-MATCH OBOČÍ. Poslední trend, který bych ráda zmínila je tu pro ty, kteří neradi jdou s davem. Vytvoříte totiž kontrast mezi barvou vašeho vlastního obočí a barvou, kterou naneste na oblouky obočí. Čím větší je kontrast, tím lepší. Blondýnky by tak měly sáhnout po tmavších barvách a brunety po těch světlých. Vím, že tento trend jistě nesedne každému, takže buďte opatrní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *