Nanoil Heat Protectant Spray – 100% ochrana vlasů při stylingu

Jaké produkty jsou těmi nejžhavějšími novinkami na kosmetickém trhu? Jednou z nich je rozhodně sprej Nanoil Heat Protectant Spray, která nabízí komplexní účinek zahrnující ochranu vlasů před vysokými teplotami a jejich výživu!

Nanoil ochranný sprej na vlasy

Pro zkrášlení vlasů po jejich umytí můžete užívat celou řadu produktů. Kondicionér vám pomůže zabránit uzlení a zajistí vlasům živiny. Přírodní oleje zabraňují jejich vysušování a navrátí vlasům lesk. Balzám ochrání vlasy před teplem. Takto si můžete vytvořit arzenál produktů pro péči o vlasy, které lze užívat jeden po druhém. Nicméně je můžete všechny nahradit jedním produktem, který jejich účinek kombinuje. Vyzkoušejte ochranný sprej na vlasy od Nanoil.

Pojďme se podívat na celou řadu kosmetických sprejů od Nanoil

V této kosmetické řadě od Nanoil nalezneme tři spreje. Každý z nich má o něco odlišné vlastnosti.

  1. Nanoil Heat Protectant Spray – sprej pro ochranu vlasů před teplem
  2. Nanoil Hair Styling Spray – sprej pro usnadnění stylingu vlasů
  3. Nanoil Hair Volume Enhancer – sprej pro plnější vlasy

Pokud se chcete blíže podívat na ingredience, vlastnosti a aplikaci jednotlivých sprejů, navštivte nanoil.cz, oficiální webové stránky Nanoil a e-shop v jednom. Pokud si nejste jisti tím, jaký přesně sprej od Nanoil potřebujete, sáhněte po sprej pro ochranu vlasů před teplem, protože ochranu, kterou zajišťuje, můžete využít každodenně.

Nanoil sprej na ochranu vlasů před teplem

Jak přesně termální sprej funguje?

Termální sprej funguje velice jednoduše. Ať už jde o jakoukoliv kosmetickou značku, její termální sprej je produktem, který má za cíl vytvořit neviditelnou ochrannou vrstvu kolem vlasů, která je chrání před negativním účinkem vysokých teplot. Co ovšem závisí na značce, která s ním přišla na trh, jsou ingredience, které produkt obsahuje a jeho kvalita, která je na nich závislá. Některé spreje proto fungují lépe zajišťují dlouhodobou ochranu, zatímco jiné nejsou při ochraně vlasů tak efektivní. V případě Nanoil Heat Protectant Spray jde o sprej s nesmírně lehkou recepturou, která obsahuje složky chránící vlasy před teplem. Sprej neobsahuje oleje, takže se nemusíte bát, že by vlasy jakkoliv zatížil. Jelikož funguje jako štít, minimalizuje riziko vysušování a tepleného poškození.

Nanoil Heat Protectant Spray

Receptura spreje od Nanoil je nesmírně efektivní. Počet ingrediencí není nijak vysoký a všechny spolu tvoří efektivní směs, která chrání vlasy před nadměrným teplem. Produkt obsahuje také ingredience odpovědné za zvýšení poddajnosti vlasů při stylingu a vyhlazení vnější vrstvy vlasů. Vitamin E a hedvábné proteiny jsou jasnými příklady živin, které tento produkt nabízí. Díky těmto extra ingrediencím nenabízí sprej pouze ochranu, ale také péči o vlasy jako takové.

  • Chrání vlasy před teplotami do 220°C.
  • Zabraňuje ztrátě hydratace vlasů při tepelném stylingu.
  • Eliminuje problém kadeření a statické elektřiny.
  • Podporuje dodání lesku a dodává vlasům hebkost.
  • Usnadňuje česání a zabraňuje uzlení vlasů.
  • Zajišťuje ochranu před sluncem.
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nanoil (@nanoil.official)

Tři kroky ochrany před vysokými teplotami

Zajištění ochrany vlasů před vysokými teplotami je v případě, že užíváte Nanoil Heat Protectant Spray, nesmírně snadné. Jedná se o lehký vlasový sprej na vodní bázi, který funguje ihned po aplikaci na vlasy. Tento jeden jediný produkt vaše vlasy 100% chrání před teplem.

Krok 1. Aplikujte sprej na suché či vlhké vlasy.
Krok 2. Rozčesejte vlasy a rovnoměrně rozprostřete produkt.
Krok 3. Vyfénujte si vlasy a vytvořte na nich jakýkoliv účes.

Začněte užívat Nanoil Heat Protectant Spray a přestaňte mít starosti ohledně toho, zdali nebudete mít vlivem fénování suché, matné či křehké vlasy. Zapomeňte na kadeřavé vlasy nabité statickou elektřinou. Díky spreji od Nanoil je ochrana vlasů efektivní a snadná!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *