Skin Perfecting Mattifying Foundation od Celia pro mastnou a smíšenou pleť.

Co můžete udělat, pokud máte mastný obličej a neustále se lesknete? Samozřejmě můžete schovat svůj obličej pod nějaký klobouk, zůstat doma po celý zbytek vašeho života, a nebo prostě aplikovat Skin perfecting mattifying Foundation od Celia, polské kosmetické značky. No, to poslední řešení vypadá jako to nejjednodušší a nejrozumnější.

CeliaMastná a smíšená pleť je noční můra pro mnoho žen, kůže se leskne, je lepivá a kosmetika prostě často steče dolů z tváře. Navíc tento typ pokožky je docela přátelský pro všechny typy akné a hlavně černé tečky, žádná ze známých metod nikdy nepřekoná překážku v podobě velké tvorby mazu, nezáleží na tom, co děláte, jestli používáte zmatňující savé papírky, umýváte si obličej se sírovým mýdlem nebo aplikujete jinou kosmetiku redukující maz. Váš obličej se prostě nepřestane lesknout. A co smíšená pleť? To je taky poměrně odvážná výzva, nejen, že se lesknete velmi razantně v T-zóně, ale navíc máte neskutečně suchou nebo v lepším případě normální pleť na tvářích. Bohužel, pokud trpíte na druhý typ kůže, musíte se o svou pleť opravdu pořádně starat, protože její stav se může zhoršit každou chvíli.

Pokud stále hledáte kosmetiku pro mastnou nebo smíšenou pleť, můžete vyzkoušet Skin perfecting mattifying foundation od Celia. Tato kosmetika od Celia není tak jednoduše dostupná, když budete však mít štěstí, narazíte na ní v malých obchodech maloobchodníků. Stojí Však za to opravdu si čas udělat, a pokusit se takový obchod najít. Možná vám to obrátí život na ruby a zasáhnete Jackpot.

Skin perfecting mattifying Foundation je uzavřen v malé lahvičce, která se vejde do ruky. Navíc je dostupná hned ve čtyřech barvách: écru, natural, beige a sunny. Škála odstínů jde od bledé, až po hnědou. Celia makeup Foundation obsahuje vitamín C, stejně tak, jako veškerá kosmetika od PP Group. Díky těmto organickým složkám je naše pleť zářivá, svěží a vyživená. Kosmetika neobsahuje parafín,. Místo tohoto komponentu obsahuje bohužel Foundation silikony poskytující kosmetice konzistenci pěnové kostky. Co jsou vlastnosti Celia makeup Foundation a mohou ho používat ženy s mastnou nebo smíšenou pletí? Ze všeho nejdřív kosmetika poskytuje velmi dobré krytí nedokonalostí. Může tedy být použita místo korektoru pod make-up, stačí nanést více vrstev Foundation na obličej. Zadruhé, tento make-up dělá vaši pleť matnou po celý den, samozřejmě můžeme ještě efekt podpořit aplikací bezbarvého pudru. Zatřetí Skin perfecting mattifying foundation se během dne neztmaví, celý den zůstává barva stejná. Bohužel kosmetika může pokožku opravdu vysušit a zanést póry. Pokud aplikujete produktů moc, můžete docílit efektu nevzhledné masky na obličeji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *