Naked Skin Beauty Balm od Urban Decay Cosmetics

Poměrně nedávno nabyly BB krémy na velké popularitě díky několika velmi užitečným rysů.- Není divu, že tato kosmetika se nazývá vše v jednom. Funguje stejně dobře Naked Skin Beauty Balm od Urban Decay?

BB cream – co to je?

nakedTa mysteriózní dvě písmenka, která stojí před slovem BB krém znamenají Blemish Balm nebo Beauty Balm, jinými slovy krém pro nedokonalosti. Kosmetika jako je tato splňuje spoustu různých funkcí a dokáže nahradit některé velmi známé kosmetické produkty krásy. Jak je to možné? Například BB krémy jsou schopny vyvážit tón pleti, stejně jako klasický makeup Foundation, dokáží hydratovat obličej a ochránit pleť od slunečních paprsků, stejně tak jako opalovací krém a dokáží dokonce zmírnit podráždění, stejně jako kosmetika pro citlivou pleť. Když si vybíráme BB krém, je nutné přizpůsobit vlastnosti krému potřebám naší pleti a také vybrat správný odstín.

Naked Skin Beauty Balm od Urban Decay Cosmetics

naked2V podstatě Naked Skin Beauty Balm od Urbana Decay kombinuje hned několik funkcí dohromady, tedy může být považován za vše v jednom kosmetiku. Jak Naked Skin Beauty Balm vlastně funguje? Určitě hydratuje pleť, vyrovnává tón pleti, má ochranný faktor SPF 20, tedy ochrání pleť před sluncem. Zakrývá nedokonalosti, zjemňuje vrásky, navíc kosmetika dokáže nahradit klasický make-up foundation a může být aplikována i místo hydratačního krému, tedy je tato kosmetika doporučována hlavně pro lidi, kteří mají problémy se suchou nebo citlivou kůží.

Naked Skin Beauty Balm od Urban Decay je uzavřen v tubě o 35 ml. Kosmetika se může jednoduše vklepat do obličeje použitím prstů. Pokud nechcete použít holé ruce pro aplikaci krému, použijte plochý štětec na makeup. Obecně tento produkt poskytuje vysokou úroveň krytí pro nedokonalosti, skvěle splyne s tónem vaší pleti, nevytváří šmouhy a nevynáší na povrch už tak suché části obličeje. Ovšem i tak se doporučuje nejdřív provést peeling, aby přece jen suché části obličeje byly méně viditelné.

Navíc Naked Skin je dostupný hned ve třech odstínech: Naked Light, Naked Medium a Naked Bronze. Poslední odstín může být aplikován také jako klasický bronzer, můžete ho použít pro konturování obličeje, v takovém případě je potřeba aplikovat kosmetiku na správné části obličeje, jako jsou lícní kosti, spánky, nos a brada.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *