Pero na obočí s mikrobladingovým efektem od Nanobrow – nový způsob pro obočí plné objemu!

Líčení obočí je pro mnoho žen velmi důležitou součástí každodenní make-up rutiny. Je známo, že obočí ovlivňuje vzhled celého obličeje. Správně upravené obočí může opticky vylepšit rysy obličeje a také mu dodat osobitost a svůdný výraz. Jedním ze způsobů, jak snadno a rychle dosáhnout precizního líčení obočí, je kvalitní pero na obočí. Pero na obočí si v posledních letech získalo oblibu mezi milovníky make-upu. Pomocí tohoto praktického nástroje můžete vyplnit řídká místa v obočí a dodat mu vysněný vzhled v mžiku oka.

V tomto článku odpovíme na následující otázky:

 1. co je pero na obočí a jak ho používat,
 2. jaké jsou výhody pera na obočí Nanobrow Microblading Pen,
 3. co si vybrat: pero na obočí nebo microblading,
 4. jak pomocí pera definovat tvar obočí.

Co je pero na obočí a jak ho používat?

Pero na obočí se podobá běžnému peru. Jeho tenký hrot a speciální složení umožňují vyplnit mezery v obočí, dodat mu správný tvar a zvýraznit jeho přirozenou barvu. Pera na obočí bývají k dostání v několika různých odstínech, abyste si snadno mohli vybrat ten, který se nejlépe hodí k vašemu tónu pleti.

Jaké jsou výhody pera na obočí Nanobrow Microblading Pen?

Pero na obočí Nanobrow Microblading Pen poskytuje vysoce precizní líčení obočí. Snadno se používá a nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Pero Nanobrow Microblading Pen je vhodné pro všechny typy i tóny obočí. Je k dostání v několika různých odstínech, takže si svůj správný odstín mohou vybrat ženy s teplým i studeným tónem pleti.

Nanobrow Microblading Pen

Produkt dostupný v barvách:

Výhody pera na obočí Nanobrow Microblading Pen:

 • Extrémně tenký a precizní hrot
 • Snadná a pohodlná aplikace
 • 24hodinová výdrž a voděodolné složení
 • Alternativa k microbladingu
 • Rychlý způsob, jak dodat obočí plnější vzhled

Co si vybrat: pero na obočí nebo microblading?

Microblading obočí je jednou z metod semi-permanentního make-upu obočí. Je vhodnou volbu pro ty, kteří si nechtějí obočí líčit každý den. Microblading, známý také jako „feathering“, je typem semi-permanentního tetování, při kterém se vytvářejí tenké linky, jimiž se nahrazují chybějící chloupky obočí. Pigment se nanáší pod kůži pomocí speciálně navrženého nástroje. Zákrok trvá přibližně 2-3 hodiny, po zákroku je oblast obočí znecitlivěna. Dříve než se rozhodnete pro microblading, je důležité pečlivě zvážit jeho výhody a nevýhody. Také je třeba vybrat si zkušeného specialistu a dodržovat pravidla následné péče.

 • Cena mikrobladingu je ve srovnání s cenou tradičního make-upu poměrně vysoká.
 • Špatně provedený microblading obočí zvyšuje riziko kožních infekcí.
 • Po zákroku je třeba dodržovat přísná pravidla následné péče.
 • Microblading obočí je dočasný, ale obtížně napravitelný zákrok, což znamená, že jej nelze odstranit, pokud nedopadne podle očekávání.

Pro tento problém našla značka Nanobrow řešení! Jako alternativu k microbladingu nabízí bezpečné, dlouhotrvající a snadno použitelné pero na obočí. Aplikátor inspirovaný nástrojem na microblading zaručuje mimořádnou preciznost. Během několika vteřin získáte opticky hustší, plnější a symetrické obočí bez nutnosti návštěvy kosmetického salonu.

 • V případě nezdaru můžete jednoduše začít znovu. Stačí použít běžný odličovač.
 • Pero na obočí Nanobrow je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé.
 • Pero na obočí Nanobrow je voděodolné a nerozmazává se. Poskytuje 24hodinovou výdrž bez potřeby úprav během dne.
 • Pomocí ultratenkého hrotu, inspirovaného nástrojem na microblading, můžete snadno kreslit jemné linky připomínající skutečné chloupky obočí.

Jak zvýraznit obočí pomocí pera na obočí?

1. Připravte si obočí

Před použitím pera si obočí důkladně očistěte od veškerých zbytků make-upu a přípravků péče o pleť.

2. Použijte špulku nebo kartáček

Pomocí špulky nebo kartáčku dodejte svému obočí správný tvar.

3. Zvolte správný odstín

Odstín pera na obočí musí odpovídat vašemu tónu pleti (teplý nebo studený) a vaší přirozené barvě chloupků. Vše závisí na individuálních preferencích, ale obecně platí, že obočí má vypadat přirozeně.

4. Stanovte tvar obočí

Pamatujte, že každý obličej je jiný, takže tvar obočí, který vyhovuje někomu jinému, nemusí nutně vyhovovat vám. Po důkladném pročesání obočí pomocí špulky nebo kartáčku snadno zjistíte, na jakých místech je třeba obočí vyplnit a zvýraznit.

5. Vyplňte obočí barvou

Vytvářejte jemné tahy připomínající chloupky a postupně vyplňte všechny mezery v obočí. Kreslete krátké a tenké linky. Pokud chcete dosáhnout přirozeného vzhledu, nanášejte produkt s mírou. V opačném připadě může vaše obočí vypadat uměle. Abyste se tomu vyhnuli, nic nepřehánějte. Pokud jste úplní začátečníci, natrénujte si kreslení linek na hřbetu ruky.

Kde koupit Nanobrow Microblading Pen? Přejděte na stránky nanobrow.cz a objevte celou řadu profesionálních produktů pro líčení obočí!