TOP 5! Přehled nejlepších trsových řas pro domácí prodloužení

Řasy jsou jemné chloupky, které mají velký vliv na ženský vzhled. Jsou přirozeně tenké a sotva znatelné, takže ženy se to odjakživa snaží tento aspekt změnit. I když přírodní metody selhávají, nemusíme být nuceny si dělat semipermanentní prodloužení řas. Místo toho můžeme vyzkoušet trsové řasy pro domácí aplikaci! Pojďme se podívat na pět nejlepších produktů, se kterými bude spokojená každá žena!

Žebříček nejlepších sad pro domácí prodloužení řas. Co se z tohoto žebříčku dozvíte?

Není vůbec snadné vybrat si ty správné umělé řasy pro domácí použití. Jasně si toho můžete všimnout pouhým procházením kosmetických blogů a časopisů. Rostoucí zájem žen o DIY prodlužování řas způsobil, že kosmetické společnosti zaplavily trh svými výrobky. Je rozhodně těžké být testerem každého z nich. Není tedy divu, že se ženy stále ptají na jména těch nejlepších trsových řas pro domácí aplikaci.

To je hlavní důvod proč jsme vytvořili tento žebříček! Uvádíme zde pět nejlepších produktů na prodloužení řas v pohodlí vašeho domova. Každá žena by měla znát níže uvedené tipy. Žebříček představuje objektivní hodnocení konkrétních sad od různých značek. Poukazuje také na jejich silné stránky a také nevýhody a výhody v používání.

Naší prioritou bylo poukázat na to, které cluster řasy jsou pozoruhodné a nákladově efektivní. Člověk se může snadno nechat zahltit tunami produktů a náhodně si vybrat ten, který se ve finále ukáže jako neúčinný.

Žebříček TOP 5 produktů ženám umožní se rozhodovat vědomě a přiblížit se ke svým vysněným řasám.

Nejlepší trsové řasy pro domácí prodloužení – TOP 5 produktů

Je možné vybrat pouze pět umělých řas na vlastní prodlužování z tolika produktů na kosmetickém trhu? Zdá se, že ano! Recenzované sady a řas vynikly oproti ostatním.

Přesto existují určité rozdíly a detaily, které nám umožnily umístit produkty na konkrétní pozice. Pojďme se tedy mrknout na lídra žebříčku a další vítězné sady!

1. Nanolash DIY Lash Extensions

umělé řasy

Žebříček TOP 5 trsových řas pro domácí prodloužení otevírá značka Nanolash, která uvedla na trh DIY Lash Extensions – trsy řas, které se rychle staly oblíbenou volbou žen. Nedivíme se tomu. DIY Lash Extensions lze označit za prémiový produkt, protože nabízí špičkovou kvalitu, rozmanitost a bezpečnost a vyniká nad konkurencí.

Začněme s dostupnými verzemi DIY Lash Extensions. Ženy si mohou vybrat mezi:

  • samostatným pouzdrem trsových řas: až 36 trsů v jednom balení, tři různé délky a osm stylů na výběr.
  • Sada pro domácí prodloužení řas: kromě trsových řas sada Nanolash obsahuje také bonder, sealer, remover a pinzetu na řasy.

Je třeba zdůraznit, že na jednu aplikaci se používá přibližně čtyři nebo pět trsů – přesný počet závisí na požadovaném výsledku. To znamená, že jedno pouzdro vystačí až na čtyři aplikace. Navíc ženy, které již nosily tyto trsové řasy, říkají, že by je mohly použít opakovaně. Řasy mají stejný tvar, což umožňuje jejich opětovné nanesení. DIY Lash Extensions jsou opravdu nákladově efektivní .

Pokud jde o vzhled vytvořených řas, naše testerka byla více než spokojená; řasy vypadaly přirozeně, splynuly s těmi skutečnými a vypadají super realisticky. Trsy působí lehce a nezatěžují vaše přirozené řasy, protože jsou vyrobeny z extrémně lehkého materiálu.

Značka Nanolash garantuje, že aplikace trsových řas zabere pouhých 10 minut. Proces zahrnuje jednoduché kroky, jako je aplikace bonderu, počkání 30-60 sekund a poté umístění umělých řas pod vaše skutečné řasy, co nejblíže ke kořínkům. Jako poslední krok nanesete sealer. A to je vše. Online recenze poukazují na to, že ženy zvládnou nanést trsové řasy ještě rychleji, díky čemuž jsou právě řasy DIY Lash Extensions tou perfektní volbou pro začátečnice.

Další důležitou věcí je životnost aplikace. Výrobce slibuje, že řasy vydrží až pět dní bez ohledu na okolnosti. Opět jsme četli recenze, které jasně říkají, že prodloužení řas může vydržet i déle. Správná následná péče o řasy postačí k tomu, aby je ženy mohly nosit i osm dní!

Myslím si, že všichni souhlasí s tím, že DIY Lash Extensions si zaslouží to nejvyšší hodnocení. Jsou určitě lídrem v domácím prodlužování řas.

2. KISS Falscara Starter Kit

Nyní přejděme k dalšímu produktu v našem žebříčku, a to KISS Falscara Starter Kit. Jedná se o trsové řasy pro domácí prodloužení, dostupné v široké řadě velikostí. Škoda, že exiistuje stejná rozmanitost, co se týče různých stylů. Pokud si chcete vytvořit různé styly řas, tak se to promítá do určitého omezení.

Sada KISS Falscara Starter Kit je dobrá, pokud chcete přirozeně vypadající řasy. Tvořit řasy jako Russian Volume se může ukázat jako složitější. To je důvod, proč je tento produkt na druhém místě.

Co se týče životnosti a jednoduché aplikaci, uživatelky žádnou nevýhodu nezmínily. Značka tvrdí, že potřebujeme asi 15 minut na aplikaci trsových řas, což je o něco déle než při aplikaci DIY Eyelash Extensions.

Umělé řasy ze sady KISS Falscara Starter Kit mají vydržet na místě asi pět dní, ale není to zaručeno. Uživatelky musí dodržovat pokyny pro následnou péči a vyhýbat se kosmetice s olejovou bází. Správná aplikace trsových řas je také důležitá, pokud chceme, aby prodloužení vydrželo co nejdéle.

3. Lashify Starter Kit

Lashify Starter Kit je sada trsových řas pro domácí použití, která nám umožňuje změnit vzhled řas během několika minut.

Sada obsahuje trsové řasy v různých délkách. Můžeme si také vybrat mezi mnoha styly řas. Kromě toho ženy v sadě najdou i doplňky, které jsou určeny pro snadnější aplikaci trsových řas. Škoda, že je sada velmi drahá a obsahuje pouze 10 trsů řas. To znamená, že můžeme provést pouze jednu aplikaci, takže Lashify nabízí pouze dočasný výsledek, který ale stojí více než semipermanentní prodloužení u kosmetičky (včetně doplňování!).

Řasy vypadají docela přirozeně, ale když se podíváte blíže, asi se vám nebude líbit tlustý černý proužek. Přestože krásně splyne s vašimi řasami, může při aplikaci způsobit potíže. Pro srovnání chceme zmínit, že DIY Lash Extensions jsou nasazeny na tenký proužek, který splyne s řasami a navíc se snadněji aplikuje.

Když už mluvíme o aplikaci, ta by měla trvat asi 10 minut, pokud již máte nějaké zkušenosti. Pokud ne, tak je možné, že na to budete potřebovat více času. Výrobce nemá jasno v tom, jak dlouho lze tyto prodlužované řasy nosit, uvádí pouze „několik dní“. To na nás nezapůsobilo vzhledem k tomu, jak dlouho zůstanou na místě řasy Nanolash.

Lashify Starter Kit nabízí pozoruhodné řasy, ale existuje mnoho věcí, které je třeba zlepšit.

4. Velour-Xtensions Kit

Velour-Xtensions Kit je dalším produktem v našem top žebříčku. Tyto trsové řasy pro domácí prodloužení vám umožní si vytvořit různé vzhledy řas, ale testerky říkají, že řasy jsou poměrně husté a příliš dramatické. S ohledem na to si myslíme, že může být obtížné dosáhnout přirozenějšího výsledku.

Trsové řasy mají různé délky a jejich aplikace by neměla trvat déle než 15 minut. To je o něco déle než v případě aplikace Nanolash DIY Lash Extensions.

Sada Velour-Xtensions Kit je poměrně dobrá, ale kvůli silnému proužku byste mohly mít problémy s aplikací řas. Aplikace v tomto případě vyžaduje určitou zručnost a správné pohyby, aby proužek splynul s vašimi řasami.

Trsové řasy ze sady Velour-Xtensions Kit údajně vydrží několik dní, ale nemáme jasné vyjádření o tom, zda se jedná o dva, tři nebo pět dní. Značka Nanolash nabízí trsové řasy, které vydrží pět dní bez ohledu na okolnosti.

Na vytvoření efektu objemových řas je sada Velour-Xtensions Kit výborná. Přesto existuje mnoho aspektů, které by mohly být vylepšeny.

5. Glamnetic Lash Extension Kit

Poslední místo v tomto žebříčku patří Glamnetic Lash Extension Kit – další sada na domácí prodloužení řas. Sada přichází v pěkném a bezpečném balení.

Trsové řasy od Glamnetic však vypadají těžší a silnější než například Nanolash DIY Lash Extensions. Můžeme tedy předpokládat, že tyto řasy jsou lepší pro efekt objemových řas. Ačkoli značka poukazuje na to, že vám pomohou vytvořit i přirozený vzhled, po přečtení recenzí uživatelek si myslíme, že to není pravda.

Co se týče samotné aplikace, podle slibů výrobce by měla trvat 10 minut. Ženy sdílejí své zkušenosti online a říkají, že to tak doopravdy je, ale také poukazují na to, že první aplikace může trvat o něco déle. Trsy řas jsou poměrně silné, což může při aplikaci způsobit potíže.

Značka odhaduje, že řasy lze nosit pět dní, ale jasně dodává, že záleží na individuálních predispozicích. Ženy, které by chtěly vyzkoušet trsové řasy ze sady Glamnetic Lash Extension Kit by měly vědět, že vyžadují řádnou následnou péči. Výrobce nám připomíná, že se musíme vzdát kosmetiky s olejovou bází a nikdy řasy nečesat příliš silně.

Sada Glamnetic Lash Extension Kit nás nenadchla, když ji porovnáme s DIY Lash Extensions od Nanolash, nicméně tyto řasy mají i dobré stránky a měly by fungovat dobře po ženy, které chtějí dramatický vzhled jejich řas. Ačkoli jsou tyto řasy na posledním místě, rozhodně si zaslouží být v našem žebříčku.

TOP 5 trsových řas. Úvahy a závěry

Prodloužení řas v pohodlí vašeho domova se stalo možným a snadno dostupným, což ale znovu vyvolává mnoho otázek a dilemat. Které umělé řasy jsou ty nejlepší? Které se nejsnáze nanášejí? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem žebříčku.

Recenzované produkty vám umožní provést prodloužení řas u vás doma za pár minut. Můžete je použít jak pro objemové řasy, tak pro přirozeně vypadající, jemnější styly.

Tuto soutěž nakonec vyhrály trsové řasy Nanolash DIY Lash Extensions. Jako jediné nabízejí vše, co moderní ženy chtějí, když jde o domácí prodlužování řas. Bez obav je mohou nosit i ženy, které mají citlivé oči.

Ženy, které si chtějí koupit svou dokonalou sadu pro vlastní prodloužení řas, by se měly nejprve zamyslet nad svým očekáváním, nad konečným výsledkem, kterého chtějí dosáhnout, a nad typem natočení pro jejich tvar očí.

Díky tomu si můžete být jisty, že jakákoli aplikace trsových řas se stane úspěchem!