Algae Micellar Shampoo od Nanoil: mytí vlasů a péče o ně

Micelární šampon od Nanoil s extraktem z mořské řasy Nori

Pokud si myslíte, že tu pro vás mám připravený jen nějaký další nudný šampon, jste na omylu. Jedná se o micelární šampon obohacený o mořskou řasu, se kterou Nanoil přišel před nedávnem. Díky němu budou vlasy po mytí čisté, svěží, posílené a hlavně krásné. Podívejte se na vše, co šampon nabízí a nahraďte váš nynější šampon tímto klenotem! Rozhodně stojí za to!

Péče o vaše vlasy začíná již při šamponování. To, jak úspěšně dokážete vlasy umýt, aniž byste vlasy zbavily jejich přirozené hydratace určí to, jak úspěšná bude ve svém účinku následně aplikovaná vlasová kosmetika. Každý vlasový kondicionér a každá vlasová maska funguje lépe při aplikaci na připravené vlasy. Díky tomu je výběr vhodného šamponu tak důležitým úkonem. Nanoil nám nyní nabízí sérii vlasových šamponu, které jsou micelární, lehké, nesmírně efektivní a obohacené o extra ingredience odpovědné za výživu vlasů a jejich mytí.

Šampony Nanoil. Co je odlišuje?

Existuje několik důvodů, proč se vyplatí sáhnout po Nanoil Algae Micellar Shampoo či jiném šamponu z řady micelárních šamponů Nanoil.

1. Micelární řešení – rostoucí popularita micelárních šamponů není náhodná. Díky micelám dokáží šampony Nanoil zanechat vlasy čisté, svěží a krásné. Micely totiž přitahují maz, špínu, nečistoty a toxiny. Nejlepší na tom je, že produkt toto vše dokáže, aniž by vlasy jakkoliv vysušoval.

2. Péče o vlasy během šamponování – zajištění živin v takové koncentraci, v jaké to dokáže šampon Nanoil je nevídané. Rostlinné oleje a vitaminy jsou v rámci produktu zastoupeny opravdu bohatě. Všechny šampony Nanoil obsahují vysoké koncentrace živin zajišťujících hydrataci, posílení a péči.

Mořská řasa v šamponu od Nanoil

Jednou z nejzajímavějších ingrediencí v této řadě produktů pro péči o vlasy od Nanoil (šampony, kondicionéry, masky) je extrakt z mořské řasy nori. Tyto malé řasy jsou zdrojem vyživujících složek a přírodního UV filtru chránícího vlasy před UVa a UVb zářením.

Díky této složce dokáže Nanoil Algae Micellar Shampoo splnit svůj úkol jakožto vyživující produkt a zajistit vlasům:

Nanoil Algae Micellar Shampoo
  • ochranu před slunečním zářením a volnými radikály.
  • prevenci poškození vlasů.
  • obnovu vlasů a dodání odolnosti a lesku.
  • ochranu vlasů před podrážděním.
  • obnovu posílení vlasů.

Nanoil micelární šampon s mořskou řasou

Poté, co jsme se blíže podívali na ingredience a účinek Nanoil Algae Micellar Shampoo, je vcelku obtížné nesouhlasit s tvrzením, že je tento produkt vytvořen pro náročné vlasy. Díky micelám tento šampon funguje lépe než ostatní podobné produkty. Kromě toho díky mořské řase dokáže o vlasy při mytí pečovat. Produkt také obsahuje ricinový olej, který je odpovědný za antibakteriální účinek. Jedná se o efektivní produkt, který dokáže vlasy hloubkově vyživovat a zbavovat nečistot.

Nanoil micelární šampon s mořskou řasou

Pokud stále nejste přesvědčeni o tom, že je šampon Nanoil s mořskou řasou tím nejlepším pro vaše vlasy, mrkněte se na recenze. Tisíce žen z celého světa nemohou Nanoil za tento produkt vynachválit. Díky micelárnímu šamponu dokážete svou každodenní péči o vlasy pozvednout i vy!