Nejlepší séra proti zarudnutí obličeje? Výběr TOP 7 produktů!

Pokud vás trápí kuperózní pokožka a popraskané kapiláry, jistě vám je jasná důležitost kvalitních produktů v rámci každodenní péče o pleť. Nelze užívat jen tak ledajaké produkty, jelikož většina z nich dokáže citlivou pokožku podráždit. Pro posílení kapilár a ochraně před zarudnutím je nutné užívat vhodné obličejové sérum pro péči o citlivou pokožku náchylnou k zarudnutí. Kosmetologové a další profesionálové vidí obličejové sérum jako tu nejefektivnější zbraň proti podráždění, zarudnutí a metličkovým žilkám. Jaké sérum je ale tím nejlepším? My už víme! Mrkněte na náš žebříček!

Ale nejprve… jak o citlivou a snadno podrážděnou pokožku pečovat?

Nevzhledná, reaktivní a neposedná pokožka vyžaduje extra péči. Jak se o takovou pokožku efektivně starat? Měli bychom vědět, co jí škodí a jak se o ni efektivně postarat tak, abychom celý problém ještě nezhoršili. Zde je takový krátký návod, jak se o pokožku náchylnou na zarudnutí starat:

  1. Nepoužívejte hrubé peelingové produkty, které dráždí pokožku a vedou k popraskání kapilár.
  2. Pojte dostatek minerální vody, aby se pokožka nevysušovala zevnitř.
  3. Vyhněte se vysokým teplotám, takže nechoďte do saun, solárií a sprchujte se namísto koupání.
  4. Chraňte pokožku před chladným počasím a větrem.
  5. Používejte po celý rok krém na opalování (SPF 50 během léta, SPF 20 během zimy).
  6. Vybírejte si produkty specificky určené pro zarudlou a citlivou pokožku.
  7. Vyhněte se horkým jídlům a nápojům.
  8. Nekonzumujte ostré a silně kořeněné jídlo.
  9. Vyhněte se cigaretám a alkoholu.
  10. Zahrňte do vaší kosmetické rutiny sérum proto zarudnutí pokožky.

Jak si vybrat to nejlepší sérum proto zarudnutí pro reaktivní pokožku?

Kvalitní obličejové sérum proti zarudnutí by mělo obsahovat vhodné ingredience, které dokáží zabránit vzniku symptomů, jakými je např. zarudnutí, popraskání kapilár, pálení, vysušení a nepohodlí. Naštěstí ale nesmíte trávit čas porovnáváním receptur, cen, objemů a recenzí. To vše jsme pro vás již udělali. Představujeme vám 7 oceňovaných sér pro zarudnutí obličeje a popraskané kapiláry. Přečtěte si naše shrnutí a vyberte si to nejlepší sérum pro vaši pokožku!

7 NEJLEPŠÍCH SÉR PROTI ZARUDNUTÍ POKOŽKY

1. Nanoil Anti-Redness Face Serum

Nanoil Anti-Redness Face Serum

Toto obličejové sérum proto zarudnutí dokáže zklidnit, ochránit a posílit citlivou pokožku náchylnou na praskání kapilár. Obličejové sérum Nanoil Anti-Redness Face Serum zajišťuje efektivní obnovu pokožku a chrání ji před vznikem podráždění. Posiluje slabé kapiláry a nabízí rychlý účinek za skvělou cenu. Jehu receptura je kvalitní a v rámci zarudnutí pokožky opravdu blahodárná. Cílí na řešení všech problémů spojených se zarudnutím pokožky. Objem lahvičky je další bonus.

Bylinné složky v rámci receptury fungují opravdu skvěle. Extrakt z kaštanu zklidňuje pleť, posiluje kapiláry a zabraňuje jejich rozšíření. Extrakt z cypřiše hydratuje a zkrášluje pokožku a chrání ji ať už je v jakémkoliv stavu. Extrakt z lípy tlumí zánět, zabraňuje jeho dalšímu šíření a posiluje slabé kapiláry. Nanoil Anti-Redness Face Serum je obohaceno o efektivní extrakt z Boerhavia Diffusa, která vyrovnává tón pokožky, zkrášluje, zkrášluje a brání vzniku vrásek. Pokud chcete vědět ještě něco, rozhodně navštivte www.nanoil.cz. Nanoil je podle nás tím nejlepším sérem pro citlivou pokožku!

2. REN Evercalm Anti-Redness Serum 

Vcelku populární sérum s dobrými recenzemi. Efektivně bojuje proti zarudnutí a zajišťuje podrážděné pokožce okamžitou obnovu. Pravidelná aplikace séra REN Serum zvyšuje odolnost pokožky před škodlivými externími faktory, jakými je vítr, nízká teplota, teplo či UV záření. Udržuje pokožku mladistvou a krásnou. Vyzkoušejte produkt na podrážděné či zarudlé pokožce. Jedná se o skvělou volbu také v případě, že je vaše pleť vysušená. Ať už produkt užívat v jakékoliv části dne, vždy následně aplikujte hydratační krém.

3. Exuviance AntiRedness Calming Serum

Exuviance je kosmetickou značkou, která dříve raketově vystřelila svou popularitou a byla velice oblíbenou v salonech krásy. V současné době je široce dostupnou, ale její vysoká cena příliš zákazníků zrovna nepřitahuje. Exuviance AntiRedness Calming Serum je zklidňující produkt pro eliminaci zarudnutí a podráždění, ideální pro citlivou pokožku. Účinky na sebe nenechají dlouho čekat a můžete se na ně těšit již po několika týdnech. Tento produkt eliminuje zánět a posiluje kapiláry.

4. Jart+ Cicapair Tiger Grass Serum

Sérum zaujme již svou atypickou recepturou. Obsahuje patentovanou ingredienci, Centella RX, která má za cíl pomoci od podráždění a zklidnit pokožku a také Cicabond, který obnovuje poškozenou a podrážděnou pokožku. Třetí složkou séra je Jartbiome, což je unikátní mikrobiomový komplex, který posiluje a zklidňuje pleť. Recenze tvrdí, že se na účinky čeká několik týdnů. Sérum je určeno pro citlivou, vysušenou a na zarudnutí náchylnou pokožku, ale pomáhá i v případě, že bojujete se zarudlou pokožkou s popraskanými kapilárami. Rostlinné ingredience v receptuře jsou velkou výhodou.

5. Skin Ceuticals Redness Neutralizer

Skin Ceuticals Redness Neutralizer je lehký gel-krém. I když je k dispozici v 50 ml lahvičce, nevydrží zrovna dvakrát dlouho. V našem výčtu jsme jej zahrnuli hlavně díky množství pozitivních recenzí. Nabízí dobré účinky při aplikaci na citlivou a jemnou pokožku, kterou vyživuje, zklidňuje, posiluje a zbavuje zarudnutí. Pravidelná aplikace produktu vyrovnává tón pokožky a zbavuje ji rudých skvrn tak typických u růžovky. Skin Ceuticals Redness Neutralizer obsahuje neuropeptidy a přírodní ingredience, jako např. máslo shea. Sufát zinku dokáže efektivně redukovat zánět.

6. PCA Skin Anti-Redness Serum

Jedná se o vcelku populární sérum, u kterého si ale recenzenti často stěžují o jeho nedostatečném objemu a vysoké ceně! I přesto dokáže zklidnit podrážděnou pokožku a zbavit ji zarudnutí. Také pomáhá extrémně suché pokožce. PCA Skin Anti-Redness Serum obsahuje unikátní ingredience, jakými jsou aldavin (komplex mořské řasy), capparenol a bisabolol, které snižují podráždění, obnovují kapiláry a zajišťují zklidnění. Jedná se o skvělou volbu pro zarudlou pokožku.

7. Hydropeptide Soothing Face Serum

Toto obličejové sérum se doporučuje citlivé, zarudlé a snadno podrážděné pokožce. Také jej můžeme doporučit pokožce zralé. Receptura je bohatá na peptidy a na rostlinné kmenové buňky, které zajišťují zklidnění. Hydropeptide Soothing Face Serum je vcelku drahé, ale plní několik úkolů díky svým antioxidačním vlastnostem. Pravidelná aplikace obnovuje hydro-lipidovou vrstvu a pokožku nijak nezatěžuje. Sérum je obohaceno o Telangyn™, peptid snižující zarudnutí.