Co byste měli dělat, aby vám řasy rostly delší? Zkuste sérum na řasy

Dlouhé řasy jsou klíčem k ženskosti. Zcela určitě, ty nejkrásnější nejsou falešné řasy, ale ty přírodní. Jak se ale o vlastní řasy starat? Po které kosmetice bychom měli sáhnout, abychom zlepšili stav našich řas? Jejich délku a jejich zakřivení? Je možné prodloužit a zahustit naše řasy spousta způsoby, nejpopulárnější z celé škály zkrášlovacích technik, které se provádí v salonech krásy, je metoda zvaná: Volumizase řas a prodlužování řas metoda 1:1. Jsou ale všechny metody prodlužování a zhušťování řas bezpečné? Jak vlastně tyto metody vypadají?

mascaraasdasd

1:1 Metoda
Metoda prodlužování řas 1:1 spočívá v tom, že se na vaše vlastní řasy přilepí ty falešné řasy pomocí speciálního kosmetického lepidla, také známého jako přilnavého. Osoba, která chce podstoupit tento druh léčby, musí splňovat klíčové podmínky. Tato osoba musí být majitelem silných a zdravých řas.Proč? Jednoduše proto, že řasy se musí přilepit k přírodním řasám. Jinak řečeno, krátké a slabé řasy by se ještě více zeslabily po nalepení falešných řas.

Zcela určitě se doporučuje provádět prodlužování řas v salonu, kde jsou zkušení pracovníci. Jedině tak se vyhnete nepříjemným překvapením, která se mohou objevit. Jsou to například křivě nalepené řasy, viditelné kořínky nebo viditelné lepidlo nebo dokonce podrážděné oči a kůže. Navíc procedura trvá až 2 hodiny a stojí spoustu peněz. Navíc musíte investovat další čas a peníze při doplňování řas. Při takové proceduře vám kosmetička doplní vypadané falešné řasy, tato procedura se musí opakovat několikrát za několik týdnů. Kosmetička oddělí horní řasy od spodních pomocí kolagenových polštářku, a pak oddělí každou jednotlivou řasu, aby bylo snadnější nalepit ty falešné. Falešné řasy jsou většinou vyrobeny ze syntetických vláken nebo srsti.

Během procedury se může objevit podráždění, slzení nebo zarudnutí očí. Je to zcela běžné, jelikož, v podstatě, několik hodin ležíte na posteli s vašima očima dokořán, mrkání nebo pohyby hlavy by totiž mohly zkazit celkovou proceduru přilepování řas. Kromě toho, trhavé pohyby by mohly vést k zanesení lepidla do očí. Lidé, kteří trpí hyperaktivitou, by tedy rozhodně takovou procedurou procházet neměli. Navíc, pokud máte nějaké problémy s očima nebo kůží, máte alergie na syntetické materiály nebo srst zvířat, určitě návštěvu kosmetičky pro takovou proceduru zvažte. Po této terapii si pacienti nesmí pokrýt nové řasy řasenkou, nesmí si mýt oči, jít do sauny nebo do bazénu, aplikovat hennu nebo natáčet řasy.

Proužky s řasami a jednotlivé řasy

Metoda 1:1 však není jediná pro prodlužování a zhušťování řas, můžeme naše řasy prodloužit také díky proužkům na řasy nebo díky připojení jednotlivých řas. Tyto řasy mohou být zakoupeny v drogeriích. Určitě můžeme také zajít ke kosmetičce, která tuto proceduru provede za nás, každopádně je dobré si pamatovat, že falešné proužky s řasami nebo falešné jednotlivé řasy vydrží pouze jeden den. Při proceduře kosmetička použije pro připojení lepidlo a kleštičky. Před klasickým přilepením musí kosmetička namalovat na vaši horní oční linku černou linku pomocí oční linky, aby tak označila místo, kde bude lepit proužky řas. Řasy se jemně přiloží na vaší oční linku, a potom, co lepidlo uschne, se falešné a přírodní řasy překryjí řasenkou a tím se spojí.

Další metody pro prodlužování řas – sérum na řasy

Pokud se vám nelíbí představa ležení několik hodin na posteli a lepení falešných syntetických řas na vaše přírodní řasy a cítíte spíše strach a nepříjemné pocity, pak zkuste sérum na řasy. Skvělá výhoda séra na řasy je ta, že se skládá z přírodních ingrediencí, které stimulují růst řas přírodní cestou. Jak je to možné? Sérum na řasy se skládá pouze z přírodních ingrediencí jako jsou rostlinné a květinné extrakty. Navíc kosmetika se skládá z vitamínů a hydratačních složek. Díky takovému složení jsou pak řasy vyživené a celkově oční víčko je chráněno proti podráždění. Navíc sérum na řasy ovlivňuje růst řas, jejich hustotu a tloušťku. Díky séru na řasy, se také vaše řasy stanou tmavší. Konečně, tato kosmetika také dokáže řasy regenerovat a posílit. Procedura trvá několik měsíců, v podstatě stačí, když sérum aplikujte jednou denně pomocí úzkého kartáčku na své oční víčko. Samozřejmě produkt musíte aplikovat rovnoměrně na horní a spodní oční víčko. Aplikaci provádějte na umyté a suché oční víčko, první výsledky jsou viditelné po několika týdnech, finální výsledky pak po několika měsících pravidelného a správného užívání.

Nanolash sérum na řasy

Nanolash je sérum na řasy, díky kterému dosáhnete svých vysněných řas. Tato kosmetika je mnohem příjemnější a levnější, než nalepování falešných řas. Nehledě na to, zda se jedná o proužky, jednotlivé řasy, nebo 1:1 metodu. Navzdory faktu, že procedura vyžaduje trošku trpělivosti, sérum na řasy ovlivňuje naše vlastní přírodní řasy a tedy finální efekty jsou přírodní a hlavně dlouhotrvající.

nanolash323232Jak Nanolash funguje?

Jak Nanolash funguje? Nanolash řasy prodlužuje, udělá je tlustší, hustší a tmavší. Navíc řasy regeneruje, prodlouží a posílí. Tyto výsledky jsou možné díky využití aktivních činitelů a rostlinných ingrediencí v produktu. Tento druh složení probouzí řasy, stimuluje růst a ochraňuje oční víčko a oči před podrážděním.

Jak vypadá aplikace?

Nanolash má malý, úzký kartáček, který nám umožní rovnoměrně nanést úzkou linku na oční horní i dolní víčko. Aplikace by se měla provádět každý večer, pokud chcete dosáhnout co nejrychlejšího výsledku. První efekty jsou viditelné po dvou až třech týdnech procedury, finální výsledky jsou viditelné po zhruba třech měsících. Jedna lahvička Nanolash obsahuje 3 mililitry kosmetiky, toto množství je dostačující pro 6 měsíců kosmetické terapie.

14 komentářů “Co byste měli dělat, aby vám řasy rostly delší? Zkuste sérum na řasy”

 1. Ivka

  Nikdy jsem si uměle neprodloužila řasy a ani to nikdy neudělám. Namísto toho preferuji používání séra na řasy, díky kterému umělé prodloužení řas nepotřebuji.

  Odpovědět
 2. Věra

  Řasy jsem si nechala prodloužit jen jednou v životě a musela jsem si umělé řasy sundat po pouhých několika dnech, jelikož jsem je nemohla vystát. Řasy dráždily moji pokožku, byly těžká a také nepohodlné. Nejhorší bylo, že jsem na ně musela vždy dávat pozor, ať už jsem dělala cokoliv! Nemohla jsem se ani pořádně vyspat!:(

  Odpovědět
 3. Zina

  Musela jsem si je sundat další den, jelikož jsem prodělala alergickou reakci na lepidlo. Další ráno jsem ani nemohla pořádně otevřít oči. Ráda bych vyzkoušela toto sérum, jelikož jsem si na něj přečetla recenzi, která mě nesmírně namotivovala

  Odpovědět
 4. Barborka

  Moje kůže je nesmírně hebká a snad polovina očních linek a řasenek, které používám, u mě vyvolaly alergii.:/ Byla jsem hrozně překvapena, když jsem zjistila, že nanolash u mě žádné alergické reakce nevyvolává. Moje řasy vypadají po aplikaci dvou vrstev tak krásně! 😀

  Odpovědět
 5. Šárka

  Stejně je to i u mě J prostě naše řasy jsou naše řasy

  Odpovědět
 6. Kristýna

  Vše záleží na schopnostech stylisty, občas umělé řasy optimální délky a hustoty mohou opravdu vypadat dobře

  Odpovědět
 7. Daniela

  Stylisté často nemají žádná vliv na klienty, kteří chtějí co nejvíce řas za co nejmenší cenu, takže často řasy vypadají opravdu otřesně.

  Odpovědět
 8. Sněhurka

  Ať už vypadají přírodně, či nikoliv, prodloužení řas v salonu je jednou z nejhorších metod pro udržení dlouhodobě pozitivního stavu řas. Způsobuje příliš velké poškození, než aby se metoda vyplatila.

  Odpovědět
 9. Linda

  Všechny komentáře o tom, jak moc umělé řasy poškozují řasy jsou přetažené za vlasy. Já mám řasy takto prodloužené už tři měsíce a teď jsem byla na jejich další úpravě. Nevšimla jsem si, že by mé řasy byly jakkoliv oslabené. Jsou krátké, ale to beru jako relativní klam, jelikož mám řasy již tak dlouho prodloužené.

  Odpovědět
 10. Míra

  Prodloužení řas je hrůza: řasy byly krátké, jemné a náchylné na vypadávání. I můj stylista mi řekl, že na záchranu je celkem pozdě. Nyní ale používám Nanolash (cca 2 týdny) a řasy mi konečně přestaly vypadávat. Nikdy už prodloužení řas nepodstoupím. Hrůza! Fakt nevím, co mě to tehdy popadlo, musím se s tím vyrovnávat ještě dnes.

  Odpovědět
 11. Klára

  Prodloužení řas poškozuje řasy stejně, jako poškozuje vlasy umělé prodloužení vlasů a jako poškozuje nehty nanesení akrylových laků

  Odpovědět
 12. Milena

  Již jsem vyzkoušela několik vlasových sér a musím říct, že tohle je opravdu to nejlepší. Rozhodně jej doporučuji.

  Odpovědět
 13. Ivona

  Nefunguje tak, jak jsem čekala/

  Odpovědět
 14. Nikola

  O tomto séru si čtu poprvé a musím říct, že jej opravdu chci vyzkoušet! skvělý informativní článek J)

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *