Precizní tužka na obočí Nanobrow Eyebrow Pencil pro milovníky bezchybného líčení

Je vaše obočí nepoddajné a je pro vás těžké mu dodat správný tvar? Je jeho každodenní úprava vaším největším strašákem? Nejste sami! Mnoho žen se potýká s tenkým a řídkým nebo hustým a nepoddajným obočím rostoucím nesprávným směrem. Vaše každodenní úprava obočí však nemusí být vůbec obtížná, pokud si pořídíte kvalitní tužku na obočí. Nanobrow Eyebrow Pencil poskyne dlouhotrvající a precizní líčení, díky čemuž si získala oblibu u žen po celém světě.

Jakou tužku na obočí si vybrat?

Výrazné, ale přitom přirozeně vypadající obočí je v módě. Pokud hledáte tu nejlepší tužku na obočí pro vás, ujistěte se, aby dobře ladila s vaší přirozenou barvou obočí a vašimi rysy. Přejete si, aby bylo vaše obočí tmavší než vaše přírodní obočí? Vyberte si tužku na obočí o jeden odstín tmavší. Důležitý je také hrot tužky. Profesionální tužka na obočí by měla mít tenký a přesný hrot, aby vaše líčení ve výsledku nevypadalo groteskně a překresleně.

Nanobrow Eyebrow Pencil – odolnost a preciznost

Tužka na obočí Nanobrow je oblíbenou volbou žen po celém světě. Má dlouhou výdrž, je přesná a snadno se používá, takže i když jste začátečnice, úprava obočí pro vás nebude problém. Vyberte si jeden ze čtyř neutrálních, vysoce pigmentovaných odstínů a vytvářejte dokonalé líčení pro každou příležitost.

Tužka na obočí Nanobrow je zatahovací, aby byl zajištěn dokonalý tvar hrotu při každém vysunutí z pouzdra. Pomocí této profesionální tužky na obočí můžete svému obočí navrátit správný tvar a zarovnat jeho linie, takže se můžete vždy těšit z precizního a elegantního líčení.


Nanobrow Eyebrow Pencil

Produkt dostupný v barvách:

Pokud sníte o výrazném a přitom přirozeně vypadajícím obočí, je tužka na obočí Nanobrow dobrou volbou. Hedvábně jemné složení klouže po pokožce a maskuje mezery v obočí. Dokáže vykreslit ultratenké linky, které napodobují skutečné chloupky obočí. A co je nejdůležitější, zároveň je dlouhotrvající – během dne se nerozmazává, takže nemusíte každých pět minut kontrolovat v zrcadle, jak vypadáte.

Jak tužka na obočí Nanobrow funguje?

Tato precizní tužka na obočí je ideální pro milovníky dokonalého líčení. Je víceúčelová, tudíž můžete použít jakoukoliv techniku úpravy obočí. Pokaždé můžete vytvářet jiné líčení obočí, které vydrží krásné po celý den. Den za dnem se můžete učit novým dovednostem a stát se profesionální stylistkou obočí!

Profesionální tužka na líčení obočí Nanobrow:

 • důkladně vyplňuje řídká místa v obočí.
 • kreslí tenké linky, které napodobují skutečné chloupky obočí
 • je dostupná v neutrálních odstínech, které se hodí ke všem typům krásy
 • během dne se nerozmazává
 • poskytuje vždy dlouhou výdrž a elegantní líčení obočí
 • je oceňována jak běžnými spotřebiteli, tak profesionály v oblasti líčení

Tužka Nanobrow Eyebrow Pencil je oceňována pro svou praktičnost, špičkovou kvalitu, řádně promyšlené odstíny a mimořádné pohodlí při používání. Zajistí, že vaše líčení vydrží bezchybné po celý den a vy se budete cítit sebevědoměji. Je zárukou precizně tvarovaného obočí, které krásně zvýrazní barvu vašich očí.

Jak definovat obočí pomocí tužky na obočí Nanobrow?

 1. Zvolte si odstín tužky, který se k vám nejlépe hodí.
 2. Očistěte si obočí pomocí odličovače bez obsahu oleje.
 3. Obočí vyplňte jemnými, krátkými pohyby ve směru růstu chloupků.
 4. Vyplňte mezery a dodejte obočí požadovaný tvar.
 5. Spodní linii obočí a ocásek více zvýrazněte a horní linii mírně rozetřete.
 6. Těšte se z dokonale upraveného obočí po celý den!

Kde zakoupit Nanobrow Eyebrow Pencil?

Objednejte si ji na www.nanobrow.cz nebo ji zakupte na jiných e-shopech. Tužka na obočí Nanobrow je k dostání také v kamenných obchodech. Vyberte si pro sebe tu nejvhodnější variantu a oslňte své okolí krásným pohledem!