5 důvodů, proč si micelární šampon od Nanoil s arganovým olejem zamilujete

micelární šampon s arganovým olejem Nanoil

Přijde vám, že váš nynější šampon vaše vlasy oslabuje a namáhá? V případě, že jsou vlasy matné, slabé a bez života i po mytí vlasů, je potřeba sáhnout po jiném produktu. Vyplatí se využít takový produkt, který dokáže vlasy optimální promýt a zajistit jim také výživu a ochranu. Skvělou zprávou je, že pro vás máme miláčka tisíců žen z celého světa, kterým je micelární šampon s arganovým olejem od Nanoil. Jedná se o špičku ve své kategorii, která kromě efektivního mytí zajišťuje již zmíněnou výživu.

Nemůžete očekávat, že péče o vlasy bude úspěšná, pokud nemáte před její aplikací čisté a svěží vlasy. Proto je potřeba užívat vhodný šampon, jako např. právě Nanoil Argan Micellar Shampoo. Čtěte dál a objevte pět důvodů, díky kterým si produkt zamilujete.

5 důvodů, proč je micelární šampon s arganovým olejem od Nanoil tím pravým právě pro vás.

  1. Hloubkové čištění. Tento šampon čistí vlasy jiným způsobem, než většina běžných šamponu. A tento účinek je umožněn micelami, což jsou malé molekuly, které perfektně zbavují vlasy prachu, mazu, nečistot a nánosů kosmetiky. Produkt tak vlasy perfektně čistí, aniž by je zatěžoval.
  2. Nejpopulárnější kosmetický olej. Jak jsme již napověděli, je tento šampon od Nanoil obohacen o arganový olej, který je jedním z nejefektivnějších na trhu. Nabízí vlasům maximální péči. Co to ale znamená? Hlavně to, že posiluje slabé vlasy, zabraňuje jejich poškození a dodává jim živiny. Díky omega kyselinám, vitaminu E a rostlinným sterolům zajišťuje vlasům krásu a zdraví.
  3. Dechberoucí lesk. Díky přírodním složkám produktu si můžete snadno zajistit objemné a krásné vlasy. Guma Tara zajišťuje vlasům lesk a dodává jim efektivní ochranu. Dalším velkým plus je fakt, že guma tara udržuje hydrataci vlasů a zabraňuje jejich vysychání.
  4. Nejlepší olej na vlasy. Kromě arganového oleje je tento šampon od Nanoil obohacen o ricinový olej, který je znám svými pozitivními účinky na stav vlasů. V tomto micelárním šamponu ricinový olej účinkuje antisepticky, vyhlazuje a pečuje o pokožku hlavy.
  5. Hebkost a hloubková hydratace. V micelárním šamponu od Nanoil se objevuje arganový olej společně se sericinem, což je protein pocházející z hedvábí, který má pozitivní účinek na vlasy. Sericin zanechává vlasy hebké, příjemné na dotek a krotké. Kromě toho sericin dodává vlasům odolnost a ochranu před vysušováním.

šampon s arganovým olejem Nanoil

Obecně je tak šampon naprosto skvělým produktem s obsahem arganového oleje. Pokud chcete vlasům zajistit optimální péči, rozhodně jej doporučujeme. Na webových stránkách [nanoil.cz] vám jsou k dispozici další produkty inspirované přírodou od této značky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *