Profesionální a vyrovnaná péče o vlasy a pokožku hlavy s vlasovou maskou Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask

Aktivované uhlí a bílá hlína tvoří skvělé duo, na které narazíme nejen u produktů pečujících o pokožku. Obě ingredience mají úžasný účinek při péči o vlasy. Pokud sníte o tom, že svým vlasům dodáte ztracenou vitalitu a chcete jim zajistit optimální péči a očistu, nová maska od Nanoil je tu pro vás!

Problém: slabé vlasy vystavované výparům a znečištění vzduchu

Vlasům městské ovzduší zrovna dvakrát nevyhovuje. Neustále jsou vystavovány toxinům, znečištění a smogu. Aby toho nebylo málo, prach a zbytky kosmetiky se na vlasech velice snadno hromadí, což je oslabuje a zatěžuje. Ve výsledku je tak narušena funkce mazových žláz a vlasových folikul. Vlasy díky tomu budou mastné a bez objemu. Slunce dokáže na vlasech také napáchat značnou neplechu a další atmosférické vlivy jakbysmet. Proto je nutné vlasům dodávat dostatečný detox, s čímž vám pomůže vlasová maska od Nanoil obsahující aktivované uhlí a kosmetickou hlínu. Jedná se o ingredience, které efektivně oživují vlasy a zajišťují jim optimální hydrataci.

Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask: pro jaký typ vlasů je tato maska určena?

Vlasová maska od Nanoil je určena všem typům vlasů, včetně těch, které se snadno zatěžují a které vlivem znečištění vzduchu produkují přespřílišné množství mazu. Jedná se o perfektního pomocníka pro oživení slabých, matných a mastných vlasů bez života. Maska obsahuje aktivované uhlí, ale nemění barvu blond a bělených vlasů.

Ingredience vlasové masky Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask: co maska obsahuje za složky?

Aktivované uhlí – perfektně čistí, absorbuje toxiny a vyrovnává produkci mazu.

  • Bílá hlína – zabraňuje maštění pokožky a vyživuje vlasy.
  • Vitaminy – efektivně vyživují a zlepšují stav vlasů.
  • Pantenol – pomáhá obnovovat vlasy a účastní se produkce keratinu.
  • Mořská řasa – perfektně hydratuje a dodává vitaminy a minerály včetně vitaminu B. Vlasy omlazuje a chrání.

Co vlastně vlasová maska Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask dokáže?

Vlasová maska od Nanoil dokáže posilovat a obnovovat vlasové kořínky, kterým zajišťuje efektivní výživu. Zajišťuje zklidnění pokožky hlavy a dokáže vlasy efektivně vyčistit již po jednom použití. Maska má silné antioxidační vlastnosti, díky čemuž dokáže efektivně neutralizovat volné radikály a ponechávat vlasy čisté a bez toxinů. Vlasy jsou objemné a lesklé. Produkt usnadňuje rutinu stylingu vlasů a dokáže je efektivně zkrášlit.

Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask: výsledky

Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask dokáže vlasy okamžitě zkrášlit. Vlasové kořínky budou skvěle vyživené a samotné vlasy hebké a lesklé. Vlasy budou vypadat zdravě a budou perfektně hydratované. Díky síle bílé hlíny, mořské řasy a aktivovaného uhlí.

Kde si vlasovou masku Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask zakoupit?

Ideálně na oficiálních stránkách. K dispozici vám ale nebude pouze jedna vlasová maska od Nanoil, jelikož je masek v prodeji rovnou pět. Všechny masky jsou tvořeny pečlivě vybranými a nesmírně efektivními ingrediencemi. Navštivte www.nanoil.cz a objevte efektivní produkty pro péči o vlasy, obličej, tělo a nehty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *