Shrnutí. Recenze těch nejlepších vlasových masek s keratinem.

Jsou vaše vlasy díky stylingu, barvení, fénování a špatnému počasí v stále horším a horším stavu? Věděli jste, že keratin je tou nejlepší složkou pro obnovu vlasů? Jedná se o základní stavební kámen našich vlasů, díky čemuž má na jejich strukturu opravdu blahodárné účinky. Je přitom dostupný i pro domácí péči, takže se nemusíte bát, že byste museli pro keratinové léčebné kúry navštěvovat salony krásy. Kvalitní vlasová maska s keratinem bude zcela dostačovat. Užívejte ji pravidelně a zajistěte si krásné vlasy. Pojďme se na vlasové masky podívat blíže.

Co je to vlasová maska?

Mnoho žen a dívek užívají vlasové kondicionéry. Často přitom přemýšlí, zdali jsou vlasové masky opravdu potřeba. Každý stylista vám řekne, že vlasová maska je tím nejlepším produktem pro péči o vlasy a prakticky jediným, který dokáže vlasy vyživit opravdu hloubkově. Dokáže vám pomoci zajistit si vlasy, jako z obálek časopisů. Vlasové masky jsou vlastně takovým korelátem obličejového séra. Oba produkty jsou tím nejefektivnějším ve své kategorii a oba produkty zajišťují naprosto fenomenální účinky. Vlasové masky nabízejí tu nejvyšší koncentraci vyživujících a zkrášlujících ingrediencí. Pokud tedy opravdu chcete svým vlasům zajistit profesionální péči a efektivně je zkrášlit a posílit, pak jsou vlasové masky metodou právě pro vás. Kvalitní masku stačí užívat alespoň jednou týdně.

Keratinové vlasové masky – která z nich je tou nejlepší?

Nejlepší vlasová maska vám zajistí ty nejlepší účinky v rekordním čase. Pravidelná aplikace v rychlosti vlasy obnoví, zkrášlí a posílí. Účinek je srovnatelný s tím, který nám nabídnou ty nejlepší salony krásy. Pamatujte, že výsledky vám zajistí pouze kvalitní masky s dobrým složením, ve kterém se kromě dalších složek objevuje i vysoce kvalitní keratin.

Jak keratin v rámci vlasové struktury účinkuje?

Již jsme si řekli, že je keratin hlavním stavebním kamenem vlasů a že je dokáže efektivně obnovit, posílit a ochránit před budoucím poškozením. Tento efektivní protein nepomáhá nejen našim vlasům, ale také našim nehtům, naší pokožce a našim zubům. Díky keratinu jsou vlasy odolnější vůči počasí, fénování a mechanickému dráždění (sušení ručníkem).

Kvalitní vlasová maska vám dokáže rychle zajistit vyhlazení a posílení vlasů. Nejefektivnější formou keratinu je v současné době hydrolyzovaný keratin, jelikož keratinové molekuly dokáží efektivně penetrovat strukturu vlasů. Nejlepší keratinové masky dokáží posílit vazby mezi keratinem, což se ve výsledku projeví objemnějšími, hebčími a lesklejšími vlasy. Keratin kromě toho udržuje vlasy hydratované, posílené, odolné a pružné.

Jak keratinovou vlasovou masku užívat?

Nejprve je nutné si vlasy na aplikaci masky připravit. Naneste masku na vlhké vlasy po šamponování (vlasy přijmou díky vlhkosti více aktivní látky a díky umytí nebudou nánosy kosmetiky  absorpci nijak negativně ovlivňovat). Šampon také otevírá kutikuly, takže se absorbuje více keratinu.

Aplikujte masku na vlhké, ručníkem sušené vlasy tak, aby po nich produkt nestékal. Pro zefektivnění absorpce ingrediencí a posílení jejich účinku si můžete na vlasy nasadit koupací čepici či je omotat vlhkým ručníkem. Držte se návodu na krabičce. Většinou se má produkt nechat působit 15 až 30 minut. Následně si vlasy propláchněte vlažnou vodou. A hotovo! Následně se můžete těšit na krásné a posílené vlasy!

NEJLEPŠÍ KERATINOVÉ VLASOVÉ MASKY – ŽEBŘÍČEK

★ KERATINOVÁ VLASOVÁ MASKA OD NANOIL

KERATINOVÁ VLASOVÁ MASKA OD NANOIL

O tom, že je Nanoil tou nejlepší keratinovou vlasovou maskou na trhu nemáme žádných pochyb. Maska dokáže opravdu efektivně pečovat o poškozené, matné, nevzhledné a slabé vlasy.

Nanoil Keratin Mask je absolutní nutností v případě, že vás trápí neposedné vlasy, se kterými se špatně pracuje, či které byly často barveny či vystavovány tepelnému stylingu. Většina uživatelů tvrdí, že jim maska zajistila krásnější, hebčí a lesklejší vlasy již po první aplikaci.

Kromě keratinu obsahuje maska od Nanoil také pantenol, což je další efektivní složka pro péči o vlasy. Dokáže zkrášlit i opravdu těžce poškozené vlasy a dodat jim přitom hydrataci, zahuštění a posílení. Pantenol je složka zajišťující lesk a hebkost, přičemž také chrání konečky před třepením.

Recenze vlasové masky s keratinem od Nanoil: jedná se o bestseller ve své kategorii. Jistě jste o něm alespoň zaslechli, jelikož produkt dokázal ve své kategorii prorazit za opravdu rekordní čas. Kromě laiků a nadšenců produkt doporučují i vlasoví stylisté. Nanoil Keratin Hair Mask si vysloužila velice rychle nesmírnou popularitu!

Jistě vás zajímá, kde si tento klenot zakoupit. Vlasová maska od Nanoil je dostupná v online lékárnách a na oficiálních webových stránkách Nanoil. Navštivte https://nanoil.us/keratin-hair-mask a objednejte si svou keratinovou masku až domů.

★ KÉRASTASE RÉSISTANCE KERATIN MASK

Skvělá maska pro unavené, křehké, nevzhledné a matné vlasy. Dokáže vlasy efektivně posílit a zkrášlit. Masku si oblíbili jak nadšenci, tak kadeřníci, nicméně musíme zmínit, že se jedná o tu nejdražší masku na našem žebříčku. Kerastase zajišťuje poškozeným, hrubým a nevzhledným vlasům pravidelnou nálož posilujících a obnovujících ingrediencí, které vlasy posilují a vyhlazují. Maska dále vlasy efektivně posiluje a chrání před vnějšími škodlivými faktory. Obsahuje také ceramidy, které fungují podobně, jako keratin a obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Recenze Kerastase Resistance Hair Mask: recenzentům vyhovují skvělé účinky, ale nevyhovuje jim cena. Popularita produktu je spojena s oblíbeností, které se značka těší v salonech krásy.

★ LANZA KERATIN HEALING OIL INTENSIVE HAIR MASQUE

Další maska, která je vcelku drahá, ale obsahuje vysoce kvalitní keratin. Jedná se o skvělou volbu pro poškozené, křehké a nevzhledné vlasy. Lanza Keratin Healing Oil Masque funguje v hlubokých vrstvách vlasů a zajišťuje jim výživu, posílení, obnovu a osvěžení. Receptura je založena na keratinu a přírodních olejích, takže si musíte dávat pozor v případě, že máte příliš jemné vlasy, které může produkt zatížit.

Recenze Lanza Keratin Healing Oil Masque: uživatelům se zamlouvá účinek masky na poškozených vlasech v případě, že nejsou příliš jemné, jelikož je pak dokáže produkt zatížit. Maska vlasy posiluje a dodává jim lesk. Olej chrání vlasy před vnějším poškozením.

★ XTENSE CODE KERATIN HAIR MASK

Xtense Code je maska známá vlasovým nadšencům. Tato léčebná metoda obnovuje vlasy a při pravidelném užívání je také posiluje a chrání před poškozením.

Kromě keratinu vlasová maska obsahuje některé přírodní složky, které zintenzivňují její vyživující účinek. Tato maska založená na rostlinných složkách je plná extraktů (nasturtium, bílá kopřiva, šalvej, potočnice lékářská, arnica). Citronový esenciální olej masce zajišťuje svěží aroma.

Máslo shea zajišťuje hebčí a lesklejší vlasy se sytější barvou. Xtense Code Mask recenze: tato maska bohatá na vyživující složky si vysloužila spoustu pozitivních recenzí, nicméně fanoušci produktů s keratinem tvrdí, že obsahuje příliš málo keratinu.

★ RENE FURTERER ABSOLUE KERATINE ULTIMATE REPAIRING MASK

Lehká, ale vysoce koncentrovaná keratinová vlasová maska. Je určena pro poškozené a křehké vlasy, které vyžadují okamžitou obnovu. Maska Rene Furterer Mask je určena pro obnovu poškozené vlasové struktury, aniž by přitom zatížila jemné vlasy. Obsahuje rostlinný keratin získaný ze sóji a pšenice, který imituje keratin lidských vlasů. Maska je také bohatá na olej z lničky seté, který chrání vlasy a efektivně je vyživuje. Jedná se o efektivní masku, kterou byste neměli užívat příliš často. Užívejte ji po dobu maximálně 2-3 týdnů.

Recenze Rene Furterer Keratin Mask: jelikož je vysoce koncentrovaná, nefunguje na některých typech vlasů příliš efektivně. Uživatelům vyhovuje účinek masky, ale její vysoká cena je velkým mínus, ke kterému se přidává ještě omezená dostupnost.