TOP 4 tužky na obočí. Co můžete očekávat od těch nejlepších?

Přejete si zajistit svému obočí perfektní definici a vyplnění? Pro ty nejlepší účinky je třeba využít kvalitní a testované produkty, které vás nezklamou a pomohou vám také zakamuflovat všechny řidší místa a lysiny.

Při výběru tužky na obočí je třeba dávat pozor na odstíny, které značka nabízí a zdali se hodí k odstínu vašeho vlastního obočí. Dlouhotrvající receptura by měla být také důležitým faktorem.

Užívání kvalitních produktů vám umožní definovat obočí snadno a rychle.

Jakou tužku na obočí si vybrat? Představujeme vám krátký žebříček 4 nejlepších tužek na obočí, které vám zajistí opravdový wow efekt!


1. Nanobrow Eyebrow Pencil 

Přesná tužka na obočí od Nanobrow nabízí nesmírně efektivní špičku, díky které svému obočí zajistíte výplň a definici nehledě na přirozený tvar a strukturu. Díky tomuto produktu můžete ve struktuře obočí vytvořit tenké linky přesně tam, kde je třeba strukturu obočí vyplnit.

Nanobrow Eyebrow Pencil vyplní obočí a zkrášlí i ty nejmenší chloupky. Překvapí vás, jak uhrančivé a skvěle definované může vaše obočí být.

Tužka od Nanobrow se užívá velice komfortně. Snadno a rychle dokáže zvýraznit strukturu obočí a definovat jeho okraje.

Špička tužky vám pomůže pomocí možnosti domalování chloupků obočí zamaskovat všechny lysiny a podobné nedokonalosti!

Nanobrow Eyebrow Pencil je automatická tužka, takže si nemusíte lámat hlavu nad tím, jak ji efektivně naostřit. Stačí i opětovně vsunout do obalu.

Dostupné odstíny tužky Nanobrow zahrnují: blonde, dark brown, espresso. Vyberte si ten odstín, který se hodí k vašemu obočí a užijte si skvělý účinek, který produkt nabízí!

Více: www.nanobrow.cz


2. DIOR BACKSTAGE Diorshow Brow Styler

Tužka od Dior definuje kontury obočí a zajišťuje uhrančivý vzhled vaší tváře. Tenká špička pomáhá s vyplněním lysých míst a definuje celou strukturu obočí. Ať už preferujete přirozeně vypadající, nebo uhrančivé obočí, Diorshow Brow Styler je produkt, který vám dokáže pomoci.

Dostupné odstíny: Universal brown, Universal Dark Brown, Auburn, Chestnut


3. FENTY BEAUTY Brow MVP Ultra Fine Brow Pencil&Styler

Tato profesionální tužka na obočí od Fenty nabízí velice úzkou, vysouvatelnou špičku, která definuje obočí přesně tak, jak potřebujete. Výhodou je fakt, že je produkt dostupný v celkem 14 odstínech, ze kterých si vybere opravdu každý. Fanoušci make-upu  na obočí si tak rozhodně přijdou na své. Receptura je vegan a voděodolná.

Dostupné odstíny: Light Blonde, Medium Blonde, Dark Ash Blonde, Soft Red, Auburn, True Red, Dark Auburn, Ash Brown, Light Brown, Medium Brown, Dark Brown, Black-Brown, Soft Black, Deep Black.


4. ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Wiz

Tužka s vysouvací špičkou, která potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Šikovná tužka zajistí definici jakémukoliv typu obočí společně s vyplněním jeho struktury. Díky tužce Anastasia Beverly Hills vašemu obočí snadno zajistíte potřebný tvar. Šikovný aplikátor spoolie vám pomůže se stylingem, tvarováním a barvením obočí, stejně jako s odstraněním přebytečného produktu.

Sníte o krásném a přirozeně vypadajícím účinku, který vydrží po celý den? Receptura vydrží opravdu dlouho a netvoří ani šmouhy, ani žmolky.

Aplikace je nesmírně snadná a nezabere příliš dlouho. Anastasia Beverly Hills Brow Wiz je veganský produkt, který funguje u všech typů obočí.

Dostupnými odstíny jsou: Blonde, Taupe, Caramel, Soft Brown, Medium Brown, Auburn, Chocolate, Ebony, Dark Brown, Granite.


Jak tužku na obočí užívat?

Jedná se o jednen z nejsnáze aplikovatelných produktů na obočí.

  1. Zkontrolujte, zdali je tužka naostřená. Pokud je automatická, můžete tento krok přeskočit.
  2. Zvýrazněte obrys obočí, zaměřte se na vnitřní část.
  3. Vyplňte vytvořený tvar barvou.
  4. Zvýrazněte dolní okraj. Tím si zajistíte přirozený účinek.

A je hotovo!