Nejlepší omlazující sérum s vitaminem A – Nanoil Retinol Face Serum

Péče o pokožku by vám měla dělat radost! Proto je výběr vhodného séra proti stárnutí tak zásadním úkolem. Kromě na účinky je nutné myslet i na další aspekty, jakými je například aroma produktu, jeho textura a také obtížnost jeho aplikace. A ve všech těchto ohledech jasně vyhrává sérum Nanoil Retinol Face Serum – to nejlepší sérum s vitaminem A.

nejlepší sérum na obličej s vitaminem c Nanoil

Novinka: obličejové sérum Nanoil

Nanoil je značkou, která se před nedávnem vřítila na kosmetický trh a během chvíle si jej svou efektivní řadou kosmetiky doslova podmanila. Nabízí i řadu lehkých obličejových sér. Můžete si vybrat mezi:

 • rozjasňujícím sérem Nanoil s vitaminem C
 • osvěžujícím sérem Nanoil s aloe a bílým čajem
 • hydratačním sérem Nanoil s kyselinou hyaluronovou
 • zklidňujícím sérem od Nanoil pro kuperózní pokožku
 • zpevňujícím sérem Nanoil s kolagenem
 • a omlazujícím sérem od Nanoil s retinolem

Pro péči o pokožku s vrásky, pigmentovými skvrnami a akné

Všechna výše zmíněná séra jsou založena na tekuté a hlavně lehké receptuře, která je zcela bez mastných složek, které by vaši pokožku jakkoliv mastily či ucpávaly její póry. Pokožka velice snadno během sekund absorbuje všechny složky séra.

Nejpopulárnějším sérem je Nanoil Retinol Face Serum. Toto sérum řeší ty nejčastější kožní problémy. Již po 4 týdnech si všimnete, že sérum

 • snižuje viditelnost vrásek
 • vyhlazuje a zpevňuje pokožku
 • rozjasňuje pigmentové skvrny a vyrovnává tón pokožky
 • pečuje o pokožku s akné a pupínky
 • zajišťuje pokožce mladistvou krásu a definovaný oválný tvar.
 • vyživuje, hydratuje a omlazuje pokožku

Tajemství vyživujících ingrediencí

Nesmírná efektivita produktu tkví v jeho receptuře a v ní obsažených ingrediencích. Sérum obsahuje opravdu jen ty nejlepší složky, jejichž efektivita není snižována nepotřebnými filery a syntetickými složkami, které by vám zajišťovaly jen krátkodobý účinek.

 1. Retinol / vitamin A – jedná se o klíčovou ingredienci, která je v produktu zastoupena v 3% koncentraci. Jedná se o velice efektivní formu vitaminu A, která bojuje proti vráskám a pupínkům.
 2. Extrakt z Boerhavia Diffusa – jedná se o efektivní přírodní antioxidant, který chrání pokožku před negativním dopadem působení volných radikálů a pomáhá jí udržet si svůj mladý a svěží vzhled.

Chtěli byste si přečíst kompletní seznam ingrediencí? Navštivte nanoil.cz a zjistěte si o omlazující receptuře obličejového séra od Nanoil s retinolem více.

Oblíbené sérum na obličej s retinolem Nanoil

Od krásné a uhrančivé pokožky vás dělí jen krůček

Velkým plus séra s retinolem od Nanoil, kromě obsahuje skvělých ingrediencí a efektivních účinků, je velice snadná aplikace. Stačí vmasírovat několik kapek produktu do pokožky. Změn si všimnete do několika týdnů. Je nutné myslet na dvě věci. Sérum Nanoil Retinol Face Serum se musí užívat pravidelně před spaním poté, co si odlíčíte a umyjete obličej. Od krásné a zářivé pokožky vás dělí už jen krok. Vyzkoušejte tento nesmírně efektivní produkty i vy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *