Která řasenka je pro vás nejlepší? Objevte tu nejlepší kosmetiku!

Mnoho žen dychtivě hledá dokonalou řasenku. Dámy navíc hodně doufají v to, že jim řasenka pomůže dosáhnout výsledků jako ze salonu. Ukazuje se, že několik řasenek skutečně dokáže tento sen splnit. Je tedy na čase je lépe poznat!

Která řasenka je nejlepší

Dokáže vám řasenka vytvořit efekt umělých řas?

Salónový efekt krásných, dlouhých a hustých řas s dokonalým natočením je snem doslova každé ženy. Prodlužování řas a další semipermanentní stylingové metody však nejsou pro každou dámu. Mnoho žen tvrdí, že po odstranění prodloužených řas byly jejich přirozené řasy ve skutečně špatném stavu a trvalo dlouho, než se navrátily do původního stavu.

A navíc, ne všechny ženy ocení dlouhotrvající vzhled, který nemůžete změnit nebo upravit podle jak právě chcete. Proto se řasenka ukazuje jako to nejlepší řešení.

Výběr ale rozhodně není jednoduchý. Kosmetický trh je plný různých možností a každý den se produkují nové řasenky. Mnohé z nich jsou sponsorované známými celebritami, ale nakonec fungují úplně jinak, než jste si představovaly.

Proto jsme připravili žebříček se čtyřmi produkty navrženými tak, aby splnily vaše sny!

Podívejte se na řasenky, které opravdu dokážou zkrotit vaše řasy!

Je možné najít řasenku, která vás nezklame? Ukázalo se, že takové produkty skutečně existují. Najít je v bludišti ostatních však může být opravdu těžké. Z tohoto důvodu stojí za to věnovat více pozornosti následujícímu žebříčku.

1. Řasenka Nanolash

Leader žebříčku by měl být vždy na prvním místě. V tomto případě je to řasenka Nanolash. Podle názoru většiny uživatelek tento produkt zajišťuje dokonalost, co se týče stylingu řas.

Měly byste také vědět, že značka Nanolash se postarala o individuální potřeby každé ženy. K dispozici jsou dvě verze řasenky:

Můžete si tak bez sebemenších problémů vybrat řasenku, která vyhovuje vašim potřebám.

Když přejdeme k praktičtějším záležitostem, za zmínku stojí kartáček, který je součástí řasenky Nanolash. Je vyrobena ze silikonu a je dokonale vytvarovaná. Tímto způsobem dosáhnete i na ty nejkratší řasy. A co víc, budou dokonale oddělené a zabarvené od kořínků ke konečkům.

Pokud jde o životnost, ani zde jsme nenašly žádné mínusy. Řasenka se nedrolí, neloupe, ani se nerozmazává při kontaktu s vlhkostí.

2. Lashcode Mascara

Další místo patří řasence Lashcode Mascara. Jedná se o produkt, který by měl splnit očekávání většiny žen. Hned na úvod stojí za zmínku její mimořádná odolnost. Uživatelky tvrdí, že se řasenka nerozmazává ani neslepuje řasy. I když složení řasenky není voděodolné, přesto se nerozmazává, ani když je vystavena vlhkosti.

Lashcode Mascara je produkt s prodlužujícími a zhušťujícími vlastnostmi. Už od prvního tahu kartáčkem, který je mimochodem perfektně tvarovaný, si všimnete super efektů.

3. Laura Mercier Extra Lash Sculpting Mascara

Laura Mercier Extra Lash Sculpting Mascara je dalším produktem, který si zaslouží vaši pozornost. Řasenka má optimálně tvarovaný kartáček, který zajišťuje precizní aplikaci produktu. Štětinky jsou však trochu od sebe, takže byste si měly dávat pozor, aby se vám řasy neslepily.

Trvanlivost výrobku není ta nejlepší, ale rozhodně je dostatečná. Uživatelky jasně říkají, že po celém dni se tato řasenka začala loupat a trochu se drolit.

4. L’Oreal Panoramic Curl Mascara

L’Oreal Panoramic Curl Mascara je drogeriový produkt, který jistě mnoho žen zná. Řasenka má především za úkol řasy natočit tak, aby byly krásně výrazné. Po nanesení druhé vrstvy budete skutečně schopny dosáhnout uspokojivých výsledků.

Kartáček není ten nejhorší, i když majitelkám s povadlými víčky může aplikaci trochu ztížit. Výdrž make-upu se přitom ukazuje jako jeden z největších problémů. Po nanesení druhé vrstvy se řasenka začne loupat již po několika hodinách. S jedinou vrstvou si uživatelky na konci dne vždy všimnou nějakých šmouh.

Která řasenka je nejlepší?

Každá žena si musí najít řasenku, která bez sebemenších problémů splní její očekávání a potřeby. Faktem je, že by to mohla být právě řasenka Nanolash, která se v tomto žebříčku umístila na prvním místě, což nás nepřekvapuje, protože poskytuje ten nejlepší výkon.

Každá žena by si měla pamatovat, že pouze perfektně zvolená řasenka dokáže rozvinout plný potenciál jejího pohledu.