Clarins, Hydra Quench Cream zachrání vaši dehydratovanou pleť

Není žádným překvapením, že suchá pleť má tendenci rychle stárnout, loupat se a svědit. Z tohoto důvodu se doporučuje pleť hodně hydratovat, a to pravidelně. Naučte se, jak to provádět správně.

Suchá a dehydratovaná pokožka

HydraQuench1Obecně řečeno, dehydratovaná kůže může potkat člověka v jakémkoli věku. Taková pleť podléhá častěji poškození a dysfunkcím. Navíc se často objevuje špatná cirkulace vody a její rychlá ztráta. Co jsou důvody dehydratace pleti? Jsou to například: špatná péče o pleť, stárnutí, nevyrovnaná hladina hormonů, nepříznivé změny počasí, delší pobyt v klimatizovaných a vyhřívaných místností, znečištěné prostředí, stres, nezdravá dieta, léky, kouření cigaret a další. Jak dehydratovaná kůže vypadá? Je extrémne citlivá, slabá, napjatá, ne-elastická, pokrytá vráskama a má tendenci se odlupovat. Lidem se suchou kůží se nedoporučuje koupat se v horké vaně, dále používání mýdel a kosmetiky s vysušujícími složkami. Dále se nedoporučuje přehnané vystavování slunečním paprskům jak přírodním, tak těm v soláriu. Co by lidé, kteří na suchou kůži, dělat měli, je snažit se znovu vystavět ochranné vrstvy pleti pomocí kosmetiky, určitě použít opalovací krémy a určitě pokožku zásobovat dostatečným množstvím vody jak zevnitř tak zvenku.

Hydratační krém – Clarins, Hydra Quench Cream

Clarins, francouzská značka kosmetiky, vytvořila hydratační denní a noční krém určený pro lidi jakéhokoli věku, kteří trpí na velmi suchou pleť. Díky ingrediencím jako je kyselina hyaluronová a extrakt ze stromové kůry stromu Macadamia se obnovuje řádná úroveň hydratace v pleti, lipidová bariéra se posiluje a celková pleť je chráněna od znečištění z vnějšího prostředí. Navíc, produkt odstraňuje vrásky a zjemňuje kůži. Navíc, Hydra Quench Cream byl dermatologicky testován a nevytváří černé tečky.

Krém se aplikuje každý den na čistý obličej. Kosmetika se může nanášet jak ráno, tak večer. Kapacita produktu je zhruba 50 ml.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *