Jak vlastně Glamglow THIRSTYMUD™ hydratační maska na obličej funguje?

Maska na obličej Glamglow THIRSTYMUD™ Hydrating Treatment je určená pro muže i ženy, nehledě na věk nebo typ pleti. Hlavním cílem je dostat se hluboko do kůže a hydratovat ji zevnitř, stejně tak je kosmetika schopná obnovit záři a mladistvý vzhled člověka. Jak je to možné? Určitá úroveň vody v našem epidermu je schopna pomoci kůži proti ztrátě pevnosti, ztrátě kolagenu a elastinu, diskoloracia tvoření vrásek. Stejně tak jako proti jiným příznakům stárnutí, navíc voda povzbuzuje kyselinu hyaluronovou, která též udržuje pokožku v dobrém stavu.

Glamglow2Výše zmíněná kyselina hyaluronová a kokosový olej jsou ty dvě hlavní ingredience v Glamglow THIRSTYMUD™ Hydrating Treatment obličejové masce. Kosmetika se také skládá ze zázvoru, kyseliny citronové, extraktu z ovsa, oranžových květů, olejů a jablek. Bohužel výrobci nijak nevarují ohledně dráždivých nebo potenciálně alergických substancí, to zahrnuje látky jako PEG, vonné látky, lanolin, glycerin. Za zmínku určitě stojí rostlinné extrakty a kaolinový jíl. Na seznamu ingrediencí stojí sice kaolin na posledním místě, ovšem výrobce tvrdí, že maska na obličej je založena hlavně na kaolinitu. Glamglow THIRSTYMUD™ Hydrating Treatment obličejová maska se prodává v modré lahvičce o padesáti mililitrech. Zcela jistě produkty Glamglow hned poznáte, díky jejich charakteristické hvězdičce na víčku.

Jak aplikovat Glamglow THIRSTYMUD™ Hydrating Treatment obličejovou masku? Všecko, co musíte udělat, je aplikovat tlustou vrstvu produktu na váš obličej. Samozřejmě předtím je důležité očistit váš obličej tonikem nebo krémem na obličej. Čekejte zhruba 15 minut, dokud maska na obličeji nebude suchá, pak ho opláchněte studenou vodou, poté aplikujte hydratační krém podle vašeho výběru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *