Sérum na obočí Nanobrow – nejkratší cesta ke kráse

Publikováno v Novinky, Trendy Krásy, Autor Stylist

Úzké jako ve dvacátých letech, či expresivní, jako u Marylin Monroe? Ať už vypadá naše obočí jakkoliv, měli bychom se o něj efektivně starat. Kvalitní sérum na obočí, jakým je například Nanobrow, zabrání jeho vypadávání a dále jej zahustí, posílí a zkrášlí. Podívejte se, jak to funguje v praxi!

Jakmile se do módy dostalo plné a přírodní obočí, na trhu se začaly objevovat séra a kondicionéry na obočí. Hned vedle tužek na obočí, gelů a pomád. Jaké sérum si ale vybrat? Názory ukazují na Nanobrow.

Ingredience pro každý chloupek!

Tento malý produkt v sobe skrývá efektivní směs živin a minerálů, která stimuluje růst a obnovu obočí. Po 2-3 týdnech bude obočí silnější, hustší, tmavší a plnější. Důležité je zmínit, že je produkt zcela přírodní a neobsahuje tak žádné potenciálně škodlivé parabeny, aromatické látky, barviva, atd. Také neobsahuje živočišné látky. Tímto si získává velké plus.

Jak přesně Nanobrow funguje?

Účinek Nanobrow lze rozdělit na dvě fáze. Během prvních dnů léčebné kúry se neobjevují výsledky okamžitě, jelikož produkt teprve začíná působit a dodává kořínkům optimální úroveň živin a hydratace. Čím poškozenější obočí je, tím déle trvá jeho obnova. Viditelné změny se objevují po 1-2 týdnu léčby. Přesně v tuhle dobu Nanobrow začne aktivně podporovat růst nového obočí, které bude silnější, tmavší a hustší. Obočí získá krásu, zdraví a úžasný tvar.

Dokáže Nanobrow ztmavit obočí?

Většina produktů na obočí obsahuje barvy, které obočí opticky ztmaví a dodají mu objem. Nanobrow je odlišný. Neobsahuje pigmenty, ale pouze přírodní složky, které navodí ztmavení obočí. Pokožka produkuje více melaninu, což je přirozený pigment kůže a vlasů. Obočí tak bude tmavší každým dnem!

Je to snazší než aplikovat řasenku!

V případě tohoto kondicionéru bychom se neměli strachovat ohledně metody použití. Není to nic těžkého. Díky příjemnému a šikovnému aplikátoru není aplikaci nijak komplikovaná a zabere něco přes minutu. Produkt je bezbarvý, rychle se absorbuje a díky své tekuté receptuře se s ním i dobře manipuluje. Před aplikací se odličte a vyčistěte si oblast obočí a okolo něj. Doporučujeme produkt aplikovat před spaním, pro optimální míru absorpce produktu

Kolik Nanobrow stojí?

Pro mnoho lidí je toto tím nejdůležitějším faktorem výběru nového kondicionéru. Někomu může Nanobrow přijít jako drahý produkt. Důležité je ale uvědomit si, že vám vydrží 4-6 měsíců užívání. Většina žen tak nákupem Nanobrow zkrátka jen investuje do své krásy. Cena je podle nás naprosto adekvátní výsledkům a výdrži produktu. Vaše obočí bude krásné, plné a expresivní. Pro více informací ohledně ceny a dodávky zboží navštivte oficiální stránky výrobce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *